BİZ KİMİZ?

 Doğanın sesine kulak verin... Ağaçları dolaşan arıların... Dalında terleyen üzümün.... Cevizin çıtırdayan kabuğunun sesine kulak verin. Bu bir davettir.

...

        Yüzünüzü doğala dönün. Biz öyle yaptık. Çocukluğumuzdan hatırladığımız, özlediğimiz lezzetlerin en doğalını aradık. Çünkü biliyorduk ki, sanayileşmenin, kentleşmenin bize sağladığı kolaylıkların bizden alıp götürdükleri arasında sadece sağlık ve lezzet yok, aynı zamanda doğal ve kültürel miraslarımız da var. Maraş salçasının gerçek lezzetini üç kuşak sonra kim hatırlayabilir? Peki ya Macahel balının tadını? Kelkit nohutunu? Uğut tatlısını?

 

               Ata tohumundan, temiz tarımla kimyasaldan uzak, doğal yetişen üzümün, dutun, buğdayın, zeytinin yüzlerce yıldır bilinen geleneksel usullerle işlenmesiyle elde edilen pekmezin, kömenin, bulgurun, zeytinyağı ve peynirin gerçek lezzetini hatırlamak ve bu lezzetlerle gelecek nesilleri tanıştırmak, sağlıklı ve doğal beslenmenin yolunu açmak çoğumuzun ortak dileği.

Toprak Doğal olarak şimdi sizi de doğanın şifasını lezzet geleneğine bağlayan bu köprüye davet ediyoruz. Mutfağınız doğanın verdikleriyle, yüzlerce yıllık bilgi birikiminin buluşma noktası olsun.

Halare Ürünleri

ÜRÜNLERİMİZ

Ramazan Paketleri

Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top