Fındık Ezmesi 250 G Giresun

Toprak Dogal
₺296,93
Ürünün Tüm Özelliklerini İncele

Doğal Giresun Fındık Ezmesi

Giresun, fındığın anavatanı ve dünyanın en kaliteli fındığına sahip olan ili olarak bilinir. Ilık kış aylarında çiçeklenen ve yüksek nemli yaz aylarında olgunlaşan Giresun fındıkları deniz kıyısından yüksek rakımdaki köylere kadar uzanan arazilerdeki fındık bahçelerinde yetişirler. Yetiştiği coğrafyanın özellikleriyle kendine özgü yağlı leziz aromasını kazanan Giresun Fındık Ezmesi işte bu lezzet ve kaliteyi Giresun fıındığından almaktadır.

Giresun Fındık Ezmesi de işte bu lezzeti ve kalitesi tescil edilmiş fındıklardan üretiliyor. Öğütülmüş Giresun fındığı ve eser miktarda pancar şekerinden yapılan Giresun Fındık Ezmesi son derece doğal. İçinde aroma verici, renklendirici, koruyucu gibi katkı maddeleri bulunmayan bu ürünün üzerinde ince bir yağ tabakası görebilirsiniz. Doğallığının bir göstergesi olan bu yağ besin değeri yüksek olan fındık yağıdır ve ürünün içindeki öğütülmüş fındıktan kaynaklanmaktadır.

Yüksek protein ve mineral değerleri, enerji veren lezzeti ile kahvaltıların favorisi olacak doğal Giresun Fındık Ezmesi’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Marka Toprak Dogal
Barkod 8681078701789
Ürün Kodu 24-ytpm_057
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top