Biz Kimiz

Hayatın akışı içinde durup nefes almak artık neredeyse bir lüks… Ama bazen hayatın getirdiği sürprizler, durmamızı ve artık böyle devam etmememiz gerektiğini hatırlatır. Alışkanlıklarımızın, yaşam tercihlerimizin, gündelik tüketimimizin artık ne bize ne de dünyaya iyi gelmediğini fark etmek için durmak ve nefes almak lazım.

İşte biz o anları yaşayıp bu fikrin doğmasında fikir birliği yapmış, profesyonel iş hayatı tecrübesini, yeni bir girişime aktaran çok genç bir oluşumuz. Yaşama, insanın ve doğanın gözünden bakan, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için ihtiyacımız olan her şeyi tek bir çatı altından sizlere sunma hayaliyle yola çıkan BonaLiva’lılarız.

BonaLiva, Latince kökenli Bona yani “iyi” kelimesinden gelir ve “iyi yaşam, iyi yaşamak” olarak anlamlaştırılabilir. Temelleri 2022 yılında atılan platformumuz, 2023 Eylül itibari ile herkesin sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam sürmesini kolaylaştırmak için yaşamına başlamıştır.

BonaLiva, iyi yaşam için iyi ürünlere ve esenlik hizmetlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir pazar yeridir ama özünde iyi yaşamı ve iyi dünyayı isteyen herkesin buluşma noktasıdır.

Sağlıklı beslenme, kişisel bakım, aktif yaşam, zihinsel zindelik, sürdürülebilir yaşam, ailemiz ve bebeklerimizin gelişimine yönelik doğru bildiğimizi zannettiğimiz yanlışları düzeltmek, bilmediklerimiz hakkında bilinçlenmek, en temizin, en doğalını, en çevrecisini kullanarak sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için sizlere eşlik etmeyi arzuluyoruz.

Eğer sen de sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam istiyorsan, biz senin için buradayız. Tıpkı bir dostun sağlam ve güvenilir tavsiyesi gibi.

 

Misyonumuz

Amacımız, yaşamı sürdürülebilir kılmak, eksiltmek değil, ona her gün biraz daha can suyu katmak. Sağlıklı beslenirken, ruhumuza iyi bakmak. En doğalını tercih ederken doğaya saygılı olmak. Daha iyi bir ben, daha iyi bir dünya için BonaLiva

Back to Top