Doğal İçecekler

Filitre
Filitre
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 221'ün 1-40'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Nilky Salep 1 LT 3x
  -20%
  Nilky Salep 1 LT 3x
  Özel fiyat ₺95,90 Normal fiyat ₺119,90
 2. Nilky Salep 1 LT 12x
  -20%
  Nilky Salep 1 LT 12x
  Özel fiyat ₺383,90 Normal fiyat ₺479,90
Filitre
Filitre
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 221'ün 1-40'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Sağlıklı yaşamanın sırrı, beslenme alışkanlıklarınızda saklıdır. Zinde hissetmek ve sağlıklı kalmak isteyen hemen hemen herkes hangi yemeklerden uzak durması gerektiğini bilir. Ancak tüketim alışkanlıkları söz konusu olduğunda genellikle içecekler üzerinde fazla durulmaz. Aslında sağlıklı bir yaşam sürme konusunda sıklıkla atlanan bu noktanın önemi büyüktür. Sağlıklı içeriğiyle öne çıkan doğal içecekler vücudunuzun beslenmenizden en üst seviyede verim almasına yardımcı olur. Suya ek olarak tüketebileceğiniz sağlıklı içecekler şöyle sıralanabilir:

 

 • Bitkisel çaylar
 • Kahve
 • Kombucha
 • Bitkisel sütler

 

Yukarıda listelenen tüm ürünleri en doğal hâlleriyle BonaLiva’da bulabilirsiniz. BonaLiva’da öne çıkan markalar arasında Wefood bulunur. Doğal badem sütü konsantresiyle Wefood, kullanıcıların gözde ürünlerinden biridir. Bitki çaylarına düşkün kişilere ise sunduğu farklı aromalarla Chado hitap eder. Sağlıklı ürünleriyle dikkat çeken Herby ise organik ve detoks özellikli çeşitli soğuk çaylarıyla BonaLiva’da yerini alır. 

 

Kahve ve kombucha çeşitleriyle kendinize ve sevdiklerinize ayırdığınız saatlere Fropie eşlik eder. Ayrıca Mavili Kapı ve Potto Kombucha da kombucha ziyafetinizde tercih edebileceğiniz markalar arasındadır. Plentia Superfoods ise kahveleriyle öne çıkan ve sağlıklı tüketim deneyimine katkıda bulunan bir markadır. Sütleriyle adından söz ettiren Nilky ve çim suyuyla dikkat çeken Ancient Greens de BonaLiva’da yerini alır. Siz de hem lezzetli hem de sağlıklı içecekler tüketerek güne zinde başlamak için BonaLiva’da sunulan organik ve doğal ürünleri tercih edebilirsiniz.

Evde Sağlıklı İçecek Olarak Ne Yapabilirim?

Çay ve kahve gibi demlenerek tüketime hazır hâle getirilen hemen hemen her ürünü evde kolayca yapabilirsiniz. BonaLiva’da kullanıcıların beğenisine sunulan bitki çayları ya da kahveler arasından dilediğinizi tercih ederek evde kendinize son derece sağlıklı içecekler hazırlamanız mümkündür. 

 

Ayrıca demleme yerine şase formunda bulunan içecek çeşitlerini de BonaLiva’da bulabilirsiniz. Örneğin buğday çimi suyu tozu, şase formda bulunan bir üründür. Tüketim için bir bardak suya paketi dökmeniz yeterlidir. Ardından karıştırıp afiyetle tüketebilirsiniz. Doğal içeceklerden biri olan buğday çimi suyu tozunu evde tüketime hazır hâle getirmek görüldüğü üzere oldukça kolaydır. Çikolatalı fındık ve badem aromalarıyla öne çıkan doğal sütleri ise hem içecek hazırlarken karışıma ekleyebilir hem de direkt olarak afiyetle tüketebilirsiniz.

 

BonaLiva’da bulunan doğal içeceklerden bazıları evde hiçbir hazırlık aşamasına ihtiyaç duymaz. Yani ürünü satın aldığınız gibi anında tüketmeniz mümkündür. Böylelikle evde herhangi bir zahmete girmeniz gerekmez. 

 

Kullanıcılarına sunduğu geniş doğal içecekler yelpazesiyle BonaLiva, sizin için en uygun olan ürünü kolayca bulmanızı sağlar. Böylelikle evde sağlıklı içecekler yaparak gün boyu dinç hissetmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. BonaLiva’nın sunduğu içecekler sağlıklı ve doğal içerikleri kadar lezzetli tatlarıyla da ön plana çıkar. 

Doğal ve Sağlıklı İçeceklerin Faydaları Nelerdir?

Organik ve doğal içeceklerin günümüzde bilinen pek çok olumlu yönü vardır. Bu tarz içecekler zararlı kimyasallar ve çeşitli katkı maddeleri içermediğinden besin değerleri bir hayli yüksektir. Yani organik olmayan içeceklere kıyasla tüketicilere sağlık konusunda çok daha fazla yarar sağlar. Organik yöntemlerle imal edilen doğal içecekler, mineraller ve vitaminler açısından son derece zengindir. Bu da vücudun toksinlerden daha hızlı ve etkili bir biçimde kurtulmasına yardımcı olur. Üstelik doğal içecekler bağışıklık sistemini de destekler ve sağlıklı hücrelerin yenilenmesine imkân verir. Bu sayede grip ve nezle gibi hastalıkları atlatmak çok daha kolay hâle gelir. Kandaki oksijen seviyesini artırmak da doğal ve sağlıklı içeceklerin önemli faydalarından biridir.

Back to Top