Her sayfanın sağ üst köşesinde "Giriş Yap" bölümünü göreceksiniz. Üzerine geldiğinizde açılan sayfada “Yeni müşteriler-Hesap Oluştur” butonu üzerine tıklayın ve adımları izleyin.
Her sayfanın sağ üst köşesinde "Giriş Yap" bölümünü göreceksiniz. Üzerine geldiğinizde açılan sayfada “Kayıtlı Müşteriler” alanına üyelik e-mail adresiniz ve şifrenizi girin ve “Giriş Yap” butonu ile üyeliğinize giriş yapın.
Her sayfanın sağ üst köşesinde "Giriş Yap" bölümünü göreceksiniz. Üzerine geldiğinizde açılan sayfada “Kayıtlı Müşteriler” alanına “Giriş Yap” butonu yanında yer alan “Şifrenizi mi Unuttunuz?” butonu ile e-posta adresinizi girin. Yeni şifreniz e-posta adresinize mail ile gönderilecektir. Yeni şifrenizle ile tekrar giriş yapabilirsiniz.
Hayır, sipariş verebilmeniz için internet sitemize üye olmalısınız. Üye olmak için

tıklayınız.

“Hesabım” menüsü altında yer alan “Bilgilerim” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Hesabım sayfasında yer alan “Bülten Abonelikleri-Genel Abonelik” bölümünden izinlerinizi değiştirebilirsiniz.
İnternet sitemizde dolaşırken beğendiğiniz ürünleri “Kalp” ikonuna tıklayarak “Favorilerim”e ekleyebilirsiniz. Bu şekilde her sayfada sağ üstte yer alan “Favorilerim” bölümünden ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayfadan favorilerinize eklediğiniz ürünleri çıkarabilirsiniz.
Bonaliva Müşteri Hizmetleri ekibimize “[email protected]” e-mail göndererek üyeliğinizi kapatma talebi oluşturabilirsiniz.
Back to Top