Web sitemiz üzerinden üyeliğinizi oluşturduktan sonra ana sayfamızdaki Bona Club kategorisinden dilediğiniz uzman programını satın alabilirsiniz. Programlarımız içerisinde ihtiyacınız olan program detayları yer almaktadır.
Hayır. Her bir programı tek tek satın almanız gereklidir.
Tüm içeriklere katılmak için bilgisayar, tablet veya telefonunuzu kullanabilirsiniz. Zoom, Whatsapp, Microsoft Teams uygulamasını çalıştıran her cihaz uygundur.
Bona Liva uzaman programlarında yenisiniz ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız bu yazı size kılavuz olabilir. Öncelikle her seviyeye ve herkesin katılımına uygun, deneyim, bilgi veya esneklik gerektirmeyen programlarımızın hepsine dilediğiniz gibi katılabilirsiniz. Bu programlar; sadece yoga, yoga, pilates ve nefesi bir araya getiren kombine pratikler, hamile yogası, kilo yönetimi, eliminasyon ve yüz terapisi şeklinde çeşitlenmektedir. Meditatif etkisi ağırlıklı olan pratiklere ihtiyacım var diyorsanız; yoga, pilates ve nefesi bir araya getiren kombine pratikleri, Sadece yoga üzerinde bir deneyim yaşamak isterseniz; yoga programlarımızı, Hamileyseniz ve hamilelik öncesinde ve doğum sonrasında bedensel ve mental olarak daha rahat bir süreç geçirmek isterseniz; hamile yogası programlarımızı, Yüzünüzün sıkılığını arttırmak, yer çekimine karşı güçlendirmek isterseniz; online yüz terapisi programlarımızı, Kilo vermek, ideal kilonuza yaklaşmak isterseniz; kilo yönetimi programlarımızı, Beslenme tarzınıza bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşıp vücudunuzun intolerans geliştirdiği besinleri öğrenmek ve bunları hayatınızdan çıkararak yerine size uygun olanları koyabilmek ve hem kilo yönetiminizi hem de sağlıklı ve temiz içerikli beslenme biçiminizi sağlayabilmek için; eliminasyon programlarımızı deneyimleyebilirsiniz.
Programlarımız arasında hamile olanlara özel oluşturulmuş olanların isimlerinde özellikle ‘Hamileler İçin’ ibaresi yer almaktadır. Bu programlara katılabilirsiniz. Ayrıca programlar içerisindeki detay bilgilerde kimlerin katılabileceği bilgisi de yer almaktadır.
Programlarımız uzmanlarımız tarafından interaktif bir şekilde canlı olarak gerçekleşmektedir. Kayıt altına alınmamaktadır.
Hayır. Grup çalışması şeklinde gerçekleşen programların motivasyonu arttırıcı nitelikli olduğunu bildiğimizden ve deneyimlediğimizden dolayı programlarımız şu anda birebir şekilde değil, grup çalışması şeklinde gerçekleşmektedir.
Elbette. Kendiniz veya sevdikleriniz için programlarımızı satın alabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz hediye edebilirsiniz.
Evet, programlarımız canlı olarak uzmanlarımızla interaktif şekilde gerçekleştiğinden program gün ve saatinde katılım sağlanamaması durumunda hak kullanılmış sayılmaktadır.
Her ay ailemize yeni uzmanlar ve yeni programlar katılacak, takipte kalın. Önerilerinizi [email protected] a gönderebilirsiniz.
Her türlü soru, görüş ve öneriniz için [email protected] mail adresine mail gönderebilirsiniz.
Back to Top