Minimum sipariş tutarımız bulunmamaktadır. Bonaliva.com da satış yapan markaların farklı sepet tutarları için farklı kargo ücretleri uygulamaları vardır. Bunları sepetinizde yer alan her ürün için ayrı ayrı görebilirsiniz.
Sayfanın üst kısmında yer alan arama bölümünden veya kategorilerden aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sol tarafında yer alan filtreler ürünü daha hızlı ve kolay şekilde bulmanızı sağlayacaktır.Her sayfanın sağ üst köşesinde "Giriş Yap" bölümünü göreceksiniz. Üzerine geldiğinizde açılan sayfada “Kayıtlı Müşteriler” alanına üyelik e-mail adresiniz ve şifrenizi girin ve “Giriş Yap” butonu ile üyeliğinize giriş yapın.
Sepetinize ürün ekledikten sonra sağ üst köşede yer alan açılır “Sepet” menüsündeki “Sepete Git” butonuna tıklayın. Açılan sepet sayfasında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladıktan sonra teslimat adresini seçip ödeme adımını tamamlayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.
“Hesabım” menüsü altında yer alan “Siparişlerim” bölümünden önceki siparişlerinizi görebilirsiniz.
Kargoya verilen ürününüz 10 iş günü içerisinde elinize ulaşmadıysa e-mail göndererek durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo takip numarası ile teslimat durumunuzu Kargo internet sitesi üzerinden de kontrol edebilirsiniz.
Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra fatura tutarında değişiklik yapamadığımız için ürün eklemeniz ya da çıkarmanız mümkün değil.
Sipariş verdiğiniz esnada oluşan tüm problemler için mail göndererek bizimle sıkıntıyı paylaşabilirsiniz.
Siparişiniz teslim edilirken mutlaka tüm ürünlerin eksiksiz ve hasarsız olduğunu kontrol ediniz. Eğer siparişinizde eksik veya hasarlı ürün var ise, kargo görevlisinden durum tespit tutanağı talep ediniz ve kargonuzu teslim almayınız.
Siparişiniz teslim edilirken mutlaka tüm ürünlerin eksiksiz ve hasarsız olduğunu kontrol ediniz. Eğer teslimat eksik veya hasarlı ise, tutanak tutarak kargonuzu teslim almayınız.
İnternet sitemizden verdiğiniz siparişinizi iade etmek ya da değiştirmek için; almış olduğunuz ürünleri tahrip etmeden/bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 içinde teslim aldığınız şekli ile www.bonaliva.com daki hesabınızdan iade talebinizi oluştururak e-arşiv faturanız ve iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte talebinizi iletebilirsiniz. Ürünlerinizi faturanızla birlikte, Aras Kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünleriniz Satıcı firmaya ulaştığında işlemleriniz 10 iş günü içinde tamamlanacaktır. İade süreciniz tamamlandığında size üyelik e mailinize bilgi gönderilecektir. İnternet sitesi üzerinden değişim yapılmak istenen siparişler iade sürecine tabi olur. Yeni talep edilen ürünler için yeniden sipariş oluşturmak gerekmektedir. ALICI’nın istekleri ya da açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan, makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Mesafeli Satış Sözleşmeleri Hakkında Yönetmelik gereği mümkün değildir.
İnternet sitemizden verdiğiniz siparişiniz ile ilgili cayma hakkınızı kullanmak için; almış olduğunuz ürünleri tahrip etmeden/bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığınız şekli ile www.bonaliva.com daki hesabınızdan iade talebinizi oluştururak talebinizi iletmelisiniz. Ürününüzü faturanızla birlikte Aras Kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünleriniz Satıcı firmaya ulaştığında işlemleriniz 10 iş günü içinde tamamlanacaktır. İade süreciniz tamamlandığında üyelik e-mailinize bilgi gönderilecektir.
ALICI’nın istekleri ya da açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan, makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Mesafeli Satış Sözleşmeleri Hakkında Yönetmelik gereği mümkün değildir.
Hediye çeki, kargo (teslim) kampanyası ve/veya indirim kampanyası (hediye ürün, 2 al 1 öde gibi) fayda kullanımı var ise; iade edilen ürün/ürünlerde kullanılan faydanın asgari tutarının altına düşülmesi halinde, ilgili kampanya kapsamında tahsil edilmemiş kargo bedeli (teslim) ve indirim tutarının (bedelsiz ürünün bedelinin) tamamı iade edilecek tutardan mahsup edilerek iade edilir. Kullanılan hediye çeki ve/veya indirim geri tanımlanmaz. Örneğin; 100 TL lik sipariş verdiniz. 100 TL’lik siparişlerde geçerli 50 TL’lik hediye çeki/indirimden yararlandınız. İade ettiğiniz ürün bedeli kampanya asgari tutarı olan 100 TL altına düşüyor ise, ürün için iade edilecek tutardan 50 TL indirim tutarı düşüm yapılarak iade edillir.
İade edilen ürün/ürünlerde kargo (teslim) bedeli; ilgili satıcıya ait kargo alt limit bedeli (asgari tutar) altına düşmesi halinde, kargo (teslim) ücreti iade edilecek tutardan mahsup edilerek iade edilir.
Ürünleriniz firmamıza ulaştığında işlemleriniz 10 iş günü içerisinde tamamlanacaktır. İade süreciniz tamamlandığında size e-posta ile bilgi verilecektir.
İyzico ödeme altyapısında tüm banka kredi kartları ile ile ödeme yapabilirsiniz.
Bonaliva.com üzerinden yaptığınız ödemelerde kart bilgileri saklanmaz. İyzico ödeme altyapısında kullandığınız bankanın sistemi ile işleminiz gerçekleşir. Bankanız ödeme sonrasında bonaliva.com a ödemenizin tamamlandığı bilgisini verir.
“Sepetim” sayfalarının en sağında yer alan “Özet” başlığı altında “İndirim kodu kullanım-İndirim kodu gir” alanına giriş yaparak kullanabilirsiniz. Eğer kuponunuz geçerliyse, yararlandığınız avantaj sepetinize yansıyacaktır.
Sitemizden kredi kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Sitemiz üzerindeki tüm siparişler 3D Güvenlik Sistemiyle verilmektedir.
Kredi kartınızdan eksik veya fazla tutar çekilmesi durumunda, Bonaliva Müşteri Hizmetleri ekibimizle “[email protected]” iletişime geçmenizi rica ederiz.
Back to Top