Kendime Bakıyorum

Kendime Bakıyorum

Filitre
Filitre
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 1987'ün 1-40'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Filitre
Filitre
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 1987'ün 1-40'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Back to Top

 

 

   

 

 

Doğal ve Temiz İçerikli Kişisel Bakım Ürünleri BonaLiva'da

 

 

Sağlıklı ve Sürdürülebilir bir yaşamın olmazsa olmazlarından biri de kişisel bakım ürünleri seçerken yapılan bilinçli ve özenli tercihlerdir. Doğal, temiz içerikli kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini tercih ederek bedeninize yük getirebilecek kimyasal ve toksin alımını kısıtlayıp, sağlıklı ve sürdürülebilir bir güzellik ritueli oluşturabilirsiniz.

Pazaryeri teknolojisi ile kurduğumuz BonaLiva’da bulunan tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünleri satışı yapan tüm iş ortaklarımız Türkiye Kozmetik ürünleri mevzuatı ve Dünya Kozmetik ürünleri standartlarına uygun, insan sağlığına, doğaya ve tüm canlılara saygı prensibi ile üretilmiş ürünler sunmaktadır. Platformumuzda farklı ihtiyaçları gözeterek Dermokozmetik markalar, Cruelty Free yani hayvanlar üzerinde test edilmemiş markalar, vegan kozmetik markaları, %100 doğal kozmetik markaları, organik makyaj, doğal makyaj, doğal saç boyası, katı şampuan gibi sürdürülebilir kozmetik markaları bulabilirsiniz. Seçkin marka portföyümüzde La Roche Posay, Bioderma, Nuxe, Cerave, Embryolisse, The Purest Solution, Dr.Murad, The Organic Pharmacy, Avene, Babe, Dermologica gibi dünya çapından güvenilen dermokozmetik markalarının yanı sıra Mavili Kapı, Pelcare, Tilya Skin Food, Ghilly, Homemade Aromaterapi, Krijen, Radika, Simya Evi, Baims Olea Vera gibi yerli doğal kozmetik alanında öne çıkan markaları bulabilirsiniz. Platformumuzda buluna markalar ile doğal saç bakımı, doğal cilt bakımı, doğal makyaj gibi farklı Kozmetik ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrica yağlı cilt, normal cilt, kuru cilt gibi farklı cilt ihtiyaçları için kremler, tonikler, peeling ürünleri, serumlar, güneş yağları; yağlı saç, kuru saç, yıpranmış saç gibi farklı saç bakımı ihtiyaçlarına uygun şampuanlar, saç kremleri, doğal bakım maskeleri, saç serumu, doğal saç yağı gibi farklı ürün tiplerini bulabilirsiniz.     

BonaLiva olarak hem bizim ve hem de iş ortaklarımızın amacı bilinçli ve sorumlu tüketimi teşvik ederek, hem size hem de dünyaya saygılı, etik prensipler ile geliştirilmiş ürünleri size sunmak. Kendinize en iyi şekilde bakabilmek için Bona Liva.

 

Daha iyi bir ben, daha iyi bir dünya için…

Şimdi Bona Liva!