Kolot Peyniri 500 G Trabzon

Özel fiyat ₺341,49 Normal fiyat ₺371,19

Kolot Peyniri (Kuymak Peyniri)

Masalsı atmosferiyle Karadeniz’in yaylalarına çöken sisleri, yeşilin bin bir tonu arasında otlayan inekleri gözünüzün önüne getirin. Bir kartpostal güzelliğindeki bu coğrafya Doğu Karadeniz’in ta kendisi. Trabzon Kolot Peyniri, işte bu coğrafyanın Tonya, Sisdağı, Kadırga gibi yaylalarında otlayan ineklerin sütünden üretiliyor.

Yörenin kendine has bitki örtüsü ile beslenen ineklerin sütü de tüm bu çeşitliliğin kattığı rayihaları barındırıyor. Deneyimli ustaların geleneksel yöntemler kullanarak meşakkatli süreçler sonunda ürettiği Kolot Peyniri şirdan mayası ile hazırlanıyor. Doğu Karadeniz’in zengin bitki örtüsünün barındırdığı otların lezzeti önce süte, sonra da sütten peynire geçiyor ve damakları çatlatan bir lezzete dönüşüyor.

%100 doğal ve katkısız Kolot Peyniri kahvaltıda sade tüketilebileceği gibi birçok tarifte de kullanılabiliyor. Özellikle Kolot peyniri ile yapılan kuymak ve muhlamanın tadına doyum olmuyor. Siz de Trabzon Kolot Peyniri’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

Alerjen Uyarısı

Laktoz içerir.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-tpm_045
Barkod 8681078701673
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top