Acı Biber Salçası 400 G K.Maraş

Özel fiyat ₺188,02 Normal fiyat ₺197,92

K.Maraş Acı Biber Salçası

Salça mutfağımızın en temel malzemelerinden biri. Acı sevenler içinse acı biber salçası ise çok daha özel bir yere sahip. Güzel yemek yapmanın sırlarından biri de şüphesiz, rengiyle, kokusuyla, kattığı aromayla lezzeti alevlendiren Maraş Acı Biber Salçası.

Kahramanmaraş ilinin kendine has iklim ve arazi koşullarıyla birlikte, bolca su kaynağının bulunması bölgede lezzetli kırmızı biberlerin yetişmesini sağlıyor. Geleneksel yöntemlere bağlı kalarak hasat zamanı toplanan acı biberler ayıklanıyor, yıkanıyor ve parçalama işlemi gerçekleştirildikten sonra açık havada güneşin altında kurutularak 6-7 gün olgunlaşmaya bırakılıyor. Bu şekilde kıvama getirilen biberler, tuz eklenerek kavanozlara dolduruluyor.

Ana yemeklerde aromatik lezzetini çeşni olarak kullanabileceğiniz veya kahvaltılarınızda ekmek üzerine sürülerek tüketebileceğiniz Maraş Acı Biber Salçası’nın “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

Acı Biber Salçası;
* A, C vitaminleri ve beta karoten açısından zengindir.

* Potasyum, kalsiyum, sodyum ve demir mineralleri içerir.

* Antioksidandır.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-ytpm_017
Barkod 8681078701338
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top