Zeytinyağı İlk Hasat 290 ml Akhisar

Akhisar İlk Hasat Zeytinyağı

Zeytinyağı temas ettiği her malzemeye biraz Ege biraz Akdeniz havası katar. Akhisar Zeytinyağı ise ilk hasat olma özelliği ile zeytin aromasının en yoğun hissedildiği zeytinyağını sunuyor.

Zeytinler doğal gelişiminde Eylül-Kasım aylarında renk değiştirmeye başlar, yeşilden mora, sonra da siyaha dönerek olgunlaşırlar. İlk hasat için toplanan zeytinler olgunlaşma sürecini tamamlamadan, henüz yeşilken toplanır. Yıkandıktan sonra taş değirmenlerde kırılıp ezilir, elde edilen zeytin hamuru yoğurulur, ardından durulama ve baskılama işlemleriyle soğuk sıkım yapılarak yağ damlacıklarının sızması sağlanır. Kara suyundan ayrılması için dinlendirilen zeytinyağı, son bir kez filtrasyondan geçirilerek en saf haline ulaşır.

Zahmetli üretim süreci, az üretilmesi ve içindeki yüksek antioksidan oranıyla çok değerli olan Akhisar İlk Hasat Zeytinyağı’nı yoğun aroma istediğiniz salatalarda, kahvaltılarda ya da sıcak yemeklere sonradan ekleyerek kullanabilirsiniz.

Özel şişesiyle sofralarınıza ölmez ağacın mucizesini getiren Akhisar İlk Hasat Zeytinyağı’nın “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

Akhisar İlk Hasat Zeytinyağı;

* A, E ve K vitaminleri; demir, bakır, kalsiyum, sodyum mineralleri içerir.

* Yüksek oranda antioksidana sahiptir.

* Omega 3 ve Omega 6 kaynağıdır.

* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.


Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-ytpm_001
Barkod 8681078702731
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top