Üzüm Pestili 280 G Artvin

Özel fiyat ₺148,42 Normal fiyat ₺178,12

Artvin Üzüm Pestili

Bambaşka bir coğrafyanın üzümünden yapılır Artvin Üzüm Pestili. Toprakları mineral yönünden son derece zengin, Akdeniz dışında Akdeniz iklimine sahip tek bölgede, Çoruh vadisi etrafında suyun gidebildiği her yer Yusufeli Üzümü için doğal seradır. 

Biyolojik çeşitlilik bakımından zengin olan Çoruh vadisinde yetişen Yusufeli üzümleri, bölgenin farklı toprağından ve ikliminden lezzet alır. İncecik kabuğu ve kendine has aromatik tadı ile öne çıkar. İşte bu özel üzümler, kazanlarda kaynatıldıktan sonra ezilir, kürünlerde suyu posasından ayrılır. Üzüm suyu kaynatılırken içine buğday unu, bal ve süt karışımı eklenerek sürekli karıştırılır. Helme kıvamını bulunca, tülbent bezlere incecik serilir ve havadar bir yerde, güneş altında kurumaya bırakılır.

Doğal, katkısız, koruyucusuz içeriği ile sağlıklı bir atıştırmalık olan Artvin Üzüm Pestili’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz.


Alerjen Uyarısı
Gluten ve Laktoz içerir.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-ytpm_059
Barkod 8681078702649
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top