Tatlı Biber Salçası 800 G K.Maraş

Özel fiyat ₺326,63 Normal fiyat ₺346,44

K.Maraş Tatlı Biber Salçası

Salça mutfağımızın en temel malzemelerinden biri. Biber salçası ise çok daha özel bir yere sahip. Güzel yemek yapmanın sırlarından biri de şüphesiz, rengiyle, kokusuyla, kattığı aromayla lezzeti yükseklere taşıyan Maraş Tatlı Biber Salçası.

Kahramanmaraş ilinin kendine has iklim ve arazi koşullarıyla birlikte, bolca su kaynağının bulunması bölgede lezzetli kırmızı biberlerin yetişmesini sağlıyor. Geleneksel yöntemlere bağlı kalarak hasat zamanı toplanan tatlı biberler ayıklanıyor, yıkanıyor ve parçalama işlemi gerçekleştirildikten sonra açık havada güneşin altında kurutularak 6-7 gün olgunlaşmaya bırakılıyor. Bu şekilde kıvama getirilen biberler, tuz eklenerek kavanozlara dolduruluyor.

Ana yemeklerde aromatik lezzetini çeşni olarak kullanabileceğiniz veya kahvaltılarınızda ekmek üzerine sürülerek tüketebileceğiniz Maraş Tatlı Biber Salçası’nın “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

Tatlı Biber Salçası;
* A ve C vitamininden zengindir.

* Potasyum, kalsiyum, sodyum ve demir mineralleri içerir.

* Antioksidandır.


Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-ytpm_018
Barkod 8681078701307
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top