Zeytinyağlı Kuru İncir 250 G

Özel fiyat ₺183,07 Normal fiyat ₺197,92

Zeytinyağlı Kuru İncir

Ege bölgesinde de yaygın olarak kullanılan Zeytinyağlı Kuru İncir, İbn-i Sina’nın formülü olarak biliniyor. Sağlığına dikkat edenlerin Zeytinyağlı Kuru İncir Kürü olarak aradığı bu harika lezzet, sağlık faydaları için genellikle sabah aç karnına tüketiliyor.

Aydın incirlerinin doğal Manisa zeytinyağı ile birleştirilmesiyle yapılan bu ürünün sırrını yöresinden gelen malzemelerin kalitesi anlatıyor. Dağlarda doğal olarak yetişen organik Aydın incirleri toplanıyor, kurutuluyor ve Manisa bölgesinden gelen ve geleneksel yöntemlerle sıkılan doğal zeytinyağı buluşturuluyor. İki malzemenin lezzetleri birbirine nüfuz ederek muhteşem bir tatlıya dönüşüyor.

Sindirimi düzenleyici, diş ve kemik sağlığını koruyucu, soğuk algınlığında öksürük yatıştırıcı, kolesterolü düşürücü, hafızayı güçlendirici, zayıflamaya ve üremeye yardımcı etkileri yüzünden tüketilen organik Zeytinyağlı Kuru İncir, zindelik isteyenler tarafından da talep görüyor.

Doğanın sağlığımıza iki armağanını en sağlıklı şekliyle sunan Zeytinyağlı Kuru İncir’in “gerçek lezzetine” davetlisiniz.

Zeytinyağlı Kuru İncir;

* Potasyum, kalsiyum, demir mineralleri deposudur.

* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-ytpm_066
Barkod 8681078703349
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top