2024 Yılının Güzellik Trendi; Güzellik Teknolojileri

2024 Yılının Güzellik Trendi; Güzellik Teknolojileri

 

Köklü geçmişinden aldığı güçle yenilikçi ürünler geliştiren Fakir Hausgeräte’nin yeni markası iYO yılbaşında birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor.

 

Gücünü 90 yıllık köklü geçmişinden aldığı güçle yenilikçi teknolojiler sunan Fakir Hausgeräte güvencesiyle içten dışa iyiliği düşünen iYO, kalıpların dışında çeşitli hediye seçenekleri sunuyor.

 

Sağlıklı yaş alma yolculuğunda İYO ile derinlemesine temizlik...

Bakım öncesinde cilt temizliğinin yapılması cilt sağlığı ve kullanılan ürünlerin etkilerinin artması açısından oldukça önemli. Cilde tazelenmiş, bütüncül ve canlı bir his veren iYO Sonic Face Cleansing Brush, sonic titreşim teknolojisi ve çift yönlü fırçası ile etkili temizlik sunuyor. Her cilt tipine uygun opsiyonel başlıkları bulunan ve 30 güne kadar kullanılabilen Inductive charging stand ile kullanıcı dostu iYO Sonic Face Cleansing Brush yumuşak dupont fırçası ile gözenek kirlerini derinlemesine temizlerken, silikon fırçası sayesinde hassas ciltler için güvenli yüz yıkama deneyimi sunuyor.  

 

Galvanik teknoloji ve ultrasonik dalga cilt temizleme cihazı iYO Ultrasonic Wave Face Cleanser, üç farklı çapta toplam bin silikon fırçadan oluşuyor. Cildin doğal formuna kavuşmasını sağlarken dokuları yenileyerek onaran ve etkili temizliği destekleyen iYO Ultrasonic Wave Face Cleanser, gözeneklerin içerisindeki kirleri derinlemesine temizleyerek doku aktivitesini artırıyor. Kolajen ve elastin üretimini hızlandırırken kan dolaşımını protein sentezini artırarak hücre metabolizmasını cildi yormadan hızlandırıyor. Kolay ve ergonomik kullanımı ile oval şekilli fırçası sayesinde zor yüzeylere rahatlıkla ulaşarak cildi temizliyor.

 

Ultrasonik titreşim ve pozitif iyon teknolojisi ile tüm cilt pürüzlerini derinlemesine temizleyen ergonomik ve şık tasarımı ile iYO Ultrasonic Skin Scrubber & Lifter’in manyetik açılıp kapanan kapağı hijyeni garantiliyor. Cildin ölü hücrelerden arındırılmasını ve zararlı mikroorganizmaların ciltten atılmasını sağlıyor. Kan dolaşımını artırıp lenf metabolizmasını hareketlendirirken cilde faydalı tüm besinlerin cilt tarafından daha hızlı ve kolay emilmesini sağlayan iYO Ultrasonic Skin Scrubber & Lifter, Yüksek frekanslı ultrasonik dalga, galvanik iyon teknolojisi ve EMS fonksiyonu, clean ve lift modları ile kolajen sentezinin uyarılmasını sağlayarak ipeksi, parlak ve genç bir cilt görünümü sunuyor. 

 

Kalıpların dışında, iyiliğin merkezinde!

Göz ve dudak çevresindeki kan dolaşımını hızlandırıp şişlik, morluk, ince kırışıklıklar gibi cilt problemlerini azaltmaya yardımcı olan ve üç farklı moda sahip göz ve dudak çevresi bakım cihazı iYO Revitalizing Eye Massager, yatıştırıcı ısı terapisi, canlandırıcı sonic ve kırmızı ışık terapisi ile cildi gençleştiriyor. Isıtma fonksiyonu ile gözlere masaj yaparken kan dolaşımını hızlandırıyor ve yorgun göz altlarını canlandırıyor. Kırmızı ışık tedavisi ile kolajen üretimini uyararak kök hücre yenilenmesini sağlayan ve ince çizgilerin görünümünü azaltan İYO Revitalizing Eye Massager, sonic titreşimleriyle şişlikleri ve koyu halkaları gideriyor.

 

Kendinin en iyi versiyonunu keşfetmek isteyenler için iYO...

Mikro-akım ve mikro-titreşimleri sayesinde renk terapisi ve ısı ile cilde bakım yapan iYO Compact Collagen Booster, yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde kullanılıyor. Isıtma fonksiyonu ile cilde sıcak masaj yaparak bakım ürünlerinin emilimini kolaylaştırırken farklı modları ile parlak ve kusursuz bir cilt tonu oluşturuyor, ince çizgileri, kırışıklıkları yatıştırıyor ve lifting etkisi veriyor. Cildin hacim kazanmasını sağlayan iYO Compact Collagen Booster, kolajen uyarımı yaparak cilt tonunu dengeliyor.

 

Ultrasonik dalga, radyo frekanslı ve EMS fonksiyonlu cilt gençleştirme ve germe cihazı iYO Trio RF Facial Care, ergonomik tasarımı ile cildi canlandırıyor. İki farklı başlık seçeneği bulunan ve her cilt ile mükemmel uyum sağlayan sekiz masaj boncuğu ile cildi gençleştirmeye yardımcı iYO Trio RF Facial Care, hücre metabolizmasında canlandırıcı etkisi ve kolajen yenilemesi sağlıyor. Cildi dolgunlaştırıp yüzün yukarı doğru şekil almasına yardımcı olup, cildin gerginliğini ve aydınlığını artırırken kasları ve lenfleri uyararak cildin gerilmesini sağlıyor.

 

En iyi versiyonuna ulaşmanı destekleyen iYO teknolojileri...

Kızılötesi, mavi ve kırmızı ışık terapisi ile boyun ve vücuda bakım yapan iYO Face & Neck Collagen Booster, farklı aparatları ile boyun, çene ve yüz bölgelerinde esneklik sağlıyor. Micro Current ve Micro Vibration teknolojileri yaşlanma karşıtı etkiyi artırarak hücrelerin yenilenmesini sağlayarak yaraların daha hızlı iyileşmesine yardımcı oluyor. iYO Face & Neck Collagen Booster, ışık ve renk efektlerine bağlı olarak farklı dalga boyları ile akne kaynaklı bakteri ve iltihabın giderilmesini sağlıyor. Cildin daha hızlı yenilenmesine, yüz kaslarının gençleşmesine, cilt dokusunun iyileşmesine ve cilde faydalı tüm besinlerin hızlı emilmesine yardımcı oluyor.

 

Üç ayrı renkte terapi modlarıyla cilde derinlemesine bakım yapan iYO Led Night Face Mask, kullanışlı şarj standı ile daima kullanıma hazır. Kırmızı ışık ciltteki kolajen, protein oluşumunu artırarak hücre aktivitesini canlandırırken mavi ışığı sayesinde cilt rahatsızlıklarını azaltıyor. Kan dolaşımını teşvik eden sarı ışık teknolojisi sayesinde hücre aktivitesine ilham vererek çilleri ve yara izlerini zayıflatıyor. Otomatik ve manuel kullanım modlarıyla kullanım kolaylığı sunarken uzaktan kumandası sayesinde kontrol ediliyor.

 

Sarı, kırmızı ışık ve kızılötesinden yararlanarak cildin derinliklerine işleyen ve canlanmasını sağlayan yaşlanma karşıtı iYO Led Light Skin Booster, taşınabilir kompakt tasarımı ile dikkat çekiyor. Sarı ışık terapisi melanini azaltarak cildi aydınlatırken, kırmızı ışık terapisi ile hücre aktivitesini uyararak vücuttaki doğal kolajen ile elastin üretimini artırıyor ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Her bölgeye kolay kullanım imkanı sağlayan iYO Led Light Skin Booster, cilt lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor.

 

Sevdiklerinize içten dışa iyilik hediye etmek ve yenilenen tazelenen bir cilt ile başlamak isterseniz tüm iYO ürünlerine www.fakir.com.tr/in-your-origin adresinden ulaşabilirsiniz. Satın alınan her iYO ürününün yanında pratik kullanım imkanı sağlayan güzel ve şık bir çanta hediye!

 

Fakir Hausgeräte Hakkında:

  1. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kurulan Fakir; Almancada aile anlamına gelen Familie ile markanın kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşimiyle doğdu. Teknolojiyi evlere taşıma misyonuyla kurulan Fakir Hausgeräte, kısa zamanda Almanya geneline yayılarak tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmayı başardı. 1978 yılına kadar dünya genelinde büyümesini sürdüren şirket, 1985 yılında alınan kararla Saruhan Holding güvencesi ile Türkiye pazarına girdi.

 

Köklü geleneğe sahip Saruhan Holding’in çatısı altında faaliyetini sürdüren Fakir Hausgeräte bugün, 90 yıllık geçmişinden aldığı güçle “Köklerden Geleceğe” sloganı ile yolculuğunu sürdürüyor. Üstün Alman teknolojisi ile pazarın öncü, güvenilir ve sevilen markası Fakir Hausgeräte; sahip olduğu inovasyonları ile tüketicilerine sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlıyor. Alman köklerinden aldığı güçle teknoloji ile estetiği buluşturan Fakir Hausgeräte; yaşamı kolaylaştırırken eğlenceli, şaşırtıcı ve modern tasarımları ile hayata zevk ve heyecan katıyor.

  

2024 Yılının Güzellik Trendi; Güzellik Teknolojileri

  

Köklü geçmişinden aldığı güçle yenilikçi ürünler geliştiren Fakir Hausgeräte’nin yeni markası iYO yılbaşında birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor. Gücünü 90 yıllık köklü geçmişinden aldığı güçle yenilikçi teknolojiler sunan Fakir Hausgeräte güvencesiyle içten dışa iyiliği düşünen iYO, kalıpların dışında çeşitli hediye seçenekleri sunuyor.