Probiome-Novo 30 Tablet

Next Microbiome
₺1.684,00
Ürünün Tüm Özelliklerini İncele
Probiome Novo Probiyotik ve Prebiyotik içeren çiğneme tablet takviye edici gıda (30 Çiğneme tablet) İçindekiler: Akkermansia muciniphila, İnülin, Panax ginsengi, Çilek, Vanilya, Resveratrol, L-treonin, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis. 017108-12.04.2023 Takviye edici gıda Probiyotik ve Prebiyotik Tavsiye edilen günlük alım miktarı önerisi 4-10 yaş için 2 tablet, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için 4 tablettir. "Tavsiye edilen günlük alım miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Ürün içeriğinde bulunan bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Saklama koşulları: 25 °C ve altında muhafaza ediniz." "Probiome-Novo Çiğnenebilir Probiyotik Tablet Ağız mikrobiyotası, bağırsaktan sonra insanlarda bulunan en büyük ikinci mikrobiyal topluluktur. Probiome-Novo; yeni nesil probiyotik Akkermansia muciniphila başta olmak üzere, Lactobacillus ve Bifidobacterium gibi geleneksel probiyotiklerle birlikte prebiyotik içeriği sayesinde sindirimin ilk ve en önemli basamağı olan ağız mikrobiyotasını desteklemektedir." "*Probiyotik içerir *Mikrobiyota dostu içerik *Antioksidan etkili *Sindirim sistemini destekler"
Müşteri Yorumları
 1. Puan
  100%
  Çok muhteşem ürün
  Elektronik Sigara kullanıyorum, sabahları ağzımda kötü bir his ve kuruluk ile uyanıyordum. Galiba sigara ağız mikrobiyatamı mahvetmiş:( Bu ürünü 3 hafta kullanınca fark etti. Sabah aç karnına ve gece yatmadan önce aldım. Şimdi 60'lık kapsülü aldım çünkü bu ürünün ağzımda yarattığı hissi sevdim.

  Tarafından incelenen

  Yayınlanan

 2. Puan
  100%
  yeni nesil probiyotik..resmen mucize
  İçeriğinde bulunan yeni nesil probiyotik Akkermansia muciniphila'nın yanı sıra, Lactobacillus ve Bifidobacterium gibi geleneksel probiyotiklerin varlığı da dikkat çekici. Bu çeşitlilik, sindirim sisteminin farklı bölgelerinde faydalı mikroorganizmaların yer almasını sağlayarak sindirim sistemi dengesini destekliyor.
  Ayrıca, çiğneme tablet formunda olmaları kullanımı oldukça pratik hale getiriyor. Gün içinde istediğim zaman alabiliyorum ve çiğneme tableti formunda olmaları, sindirim sisteminin hemen başlangıcında etki etmelerine olanak sağlıyor. Bu da benim için büyük bir avantaj.Ben berry ile birlikte aldım ve kullanıyorum . Aşırı memnunum
  Özellikle bayanların kullanmasını tavsiye ederim.

  Tarafından incelenen

  Yayınlanan

 3. Puan
  100%
  Sabah ağız pası problemim bitti
  Sabahları ağzımda oluşan pas hissimin ağızda oluşan bakteriler olduğunu okumuştum. Next Microbiome Novo’yu gece yatmadan ve sabah uyanınca kullanmaya başladım. Bir ay sonunda problem çok azaldı. Ürünü çok beğendim kullanmaya devam edicem.

  Tarafından incelenen

  Yayınlanan

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu PBKN
Barkod 8684159840070
Marka Next Microbiome
Ürün Formu Tablet
Yeni Mesaj
nextmicrobiome
Sending ...
Back to Top