Probident Aktif Probiyotikli Zerdeçal Özüt Ilaveli Doğal Elma Aromalı Kids Tanışma Paketi

Probident
₺479,00
Ürünün Tüm Özelliklerini İncele

Zerdeçal özütü diş minesinde bulunan plakların azalmasına yardımcı olur. Dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur, diş eti sağlığını olumlu yönde etkiler. Mikrobiyom dostu formülü ile diş ve diş etlerinizin korunmasına yardımcı olur. Diş minesine zarar vermeden temizler.
Çocukların ağız sağlığı yetişkinlere göre farklıdır. Probident kids, çocukların dolaylı yoldan bağışıklığını güçlendirmeyi ve süt dişlerinin sağlıklı çıkmasını sağlamayı amaçlar.
Çürükleri önlemeye ve onarmaya yardımcı olur, diş ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı olan doğal içerikler, vitaminler, peptidler ve probiyotikler içerir.
Probident kids ile çocuklarınız için daha sağlıklı bir gülümsemeye merhaba deyin!
B3 & B5 Vitamin destekli
%100 Doğal ve vegan içerik
Gluten İçermez
Şeker yerine Stevia
Buğday protein peptidi çürük önleyici
Zararlı bakterilerle savaşırken, iyi bakterilerin sayısını çoğaltın! Ağız probiyotikleri: Ağız Flora dengesini sağlayarak ağız kokusu, diş çürüğü ve diş eti sağlığı için fayda sağlamaktadır.
Probident Kids: Çocuklarımızın ağız sağlığını probiyotikler ile koruma altına alarak bagırsak florasının dengesinin korunmasını sağlar.
Diş macunun içinde bulunan buğday proteini peptidi diş minesine yapışır ve tükürüğümüzde bulunan kalsiyum ve fosfatın diş minesine tutulmasını hızlandırarak mine oluşumunu destekler.

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Marka Probident
Barkod 03335545845454
Ürün Kodu zerdelma
Yeni Mesaj
Ebio
Sending ...
Back to Top