POJWoman Teğet Dünyalarda Bir Mola Kolye

Life is a Circle Serisi'nin ana parçalarından olan uzun zincirli el yapımı gümüş kolye. Günlük hayatınızda size eşlik ederken, hikayesi ile akışta olmayı, hayatın değerini hatırlatacak size.

"Hayat, devinim halinde; evren de.
Döngülerden ibaret yaşam.
Başlangıç ile bitiş arasında fark edersen,
Nefes aralıkları…
Hayat, bu aralıklarda gizli.
Kesişen kümelerde sürprizler,
Dairelerde çoğalıp sadeleşmeler…
Sen fark et diye bu mantra, bu semboller:
Hayat, bir döngüden ibaret."
Kolye
uniseks
Yaptığım takıların alışıldık cila tekniği ile bijuteri gibi parlamasını hiç sevmiyorum. Renk geçişlerini barındırmasını, zamanla kararmasını, takıyı kullanan kişi ile birlikte yaşadığının bir işareti diye düşünüyor ve bu renk değişimini büyülü buluyorum.

Siz, tasarımları; alkol, krem, deniz/havuz suyu ve aşındırıcı kimyasallar ile temasından kaçınarak; ağzı kapalı poşet/kutu içinde tuttuğunuzda; özelliklerini daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.

925 ayar gümüş, pirinç
Zincir 80cm; kolye ucu ile birlikte 88cm civarıdır.
Çap 4.5cm
ağırlık 13gr

 

POJWoman bir yeniden doğuş hikayesi! Hayatımın içinde kaybolmuşken eksikliğini hissettiğim huzuru; her daim üretmekte, yaratmakta bulduğumu hatırlamamla POJWoman doğdu. Bu yeniden doğuş yolculuğumda, çözümü kendimde aramam gerektiğini fark ettim. Güvende olduğumda üretebildiğimi; yeniliklere açık olduğum oranda zenginleşeceğimi, hayat ile akışta olmanın değerini hatırladım. En önemli öğreti ise, bu farkındalıklar arasındaki dengeyi kurmak gerektiği oldu. Yolculuğumdaki her değerli farkındalık, kendi hikayesini anlatan, sesi ve sözü olan yalın tasarımlar ile vücut buldu. Birbiri ile yarışan ve kol kola giden birçok duyguyu barındıran, olabildiğince yalın bıraktığım zarif ve naif bu isyankâr tasarımlar, çizgilerinde zıtlıkları dengelerken, kırılganlığının içinde gücü, büyük gürültünün içinde dinginliği arar ve bulur gibi… Sen gibi ben gibi... Pelin Özerson

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu LC_KO_001
Marka POJWoman
Barkod LC_KO_001
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
POJWoman
Sending ...
Back to Top