POJWoman Antik Dönemden Topuz İğnesi ve Broş

Anadolu Medeniyetleri'ne gönderme, el yontması topuzlu pirinç saç tokası
Pirinç topuz ve elde inceltilmiş gövdesi ile her biri birbirinden farklı ve olabildiğince ham bırakılarak, tarih öncesi döneme gönderme yapan bu el yontması saç tokalarını, ister saçınızda toka, ister yakanızda broş olarak kullanın; tarzınıza ayrıcalık katın.  Tekli ve çoklu alım yapabilirsiniz.
Pirinçten elde kesilip eğelenen parçalar ve topuzların, alev ile birleştirilmesi ile elde üretilmiş bir tasarımdır.
Elyapımı olmanın verdiği eşsizliği, size gelecek parçada da göreceksiniz.
broş
uniseks
Yaptığım takıların alışıldık cila tekniği ile bijuteri gibi parlamasını hiç sevmiyorum. Renk geçişlerini barındırmasını, zamanla kararmasını, takıyı kullanan kişi ile birlikte yaşadığının bir işareti diye düşünüyor ve bu renk değişimini büyülü buluyorum.

Siz, tasarımları; alkol, krem, deniz/havuz suyu ve aşındırıcı kimyasallar ile temasından kaçınarak; ağzı kapalı poşet/kutu içinde tuttuğunuzda; özelliklerini daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.

Pirinç
10cm

 POJWoman bir yeniden doğuş hikayesi! Hayatımın içinde kaybolmuşken eksikliğini hissettiğim huzuru; her daim üretmekte, yaratmakta bulduğumu hatırlamamla POJWoman doğdu. Bu yeniden doğuş yolculuğumda, çözümü kendimde aramam gerektiğini fark ettim. Güvende olduğumda üretebildiğimi; yeniliklere açık olduğum oranda zenginleşeceğimi, hayat ile akışta olmanın değerini hatırladım. En önemli öğreti ise, bu farkındalıklar arasındaki dengeyi kurmak gerektiği oldu. Yolculuğumdaki her değerli farkındalık, kendi hikayesini anlatan, sesi ve sözü olan yalın tasarımlar ile vücut buldu. Birbiri ile yarışan ve kol kola giden birçok duyguyu barındıran, olabildiğince yalın bıraktığım zarif ve naif bu isyankâr tasarımlar, çizgilerinde zıtlıkları dengelerken, kırılganlığının içinde gücü, büyük gürültünün içinde dinginliği arar ve bulur gibi… Sen gibi ben gibi... Pelin Özerson

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu LC_BRS_022
Marka POJWoman
Barkod LC_BRS_022
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
POJWoman
Sending ...
Back to Top