POJWoman Pencereler - kısa bronz küpe I

 

My Home Serisi'ne "pencereler" ismi ile dahil olan köşeli ve bol seçenekli minimal küpe grubunun kısa dörtgenlerden oluşan çifti ile tanışın.

You are my home, my window, my point of view demek istediğinizde...

Bu küpede uzun ve çekiç darbeli bronz pencerelerin renkleri sarıdan rozeye geçişleri barındırır; altın gibi parlamaz, doğal hali iledir.

Gümüş ve doku verilmiş bronzun alev ile birleştirilmesi ile elde üretilmiş bir tasarımdır.
Kulak pimi 925 ayar gümüş, kulak tıpası silikondur..
Uzunluk 2, genişlik 1cm
Küpe
kadın
Yaptığım takıların alışıldık cila tekniği ile bijuteri gibi parlamasını hiç sevmiyorum. Renk geçişlerini barındırmasını, zamanla kararmasını, takıyı kullanan kişi ile birlikte yaşadığının bir işareti diye düşünüyor ve bu renk değişimini büyülü buluyorum.

Siz, tasarımları; alkol, krem, deniz/havuz suyu ve aşındırıcı kimyasallar ile temasından kaçınarak; ağzı kapalı poşet/kutu içinde tuttuğunuzda; özelliklerini daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.

Bronz pencereler, gümüş küpe pimi, silikon tıpa.
En:1cm Uzunluk: 2cm civarı

POJWoman bir yeniden doğuş hikayesi! Hayatımın içinde kaybolmuşken eksikliğini hissettiğim huzuru; her daim üretmekte, yaratmakta bulduğumu hatırlamamla POJWoman doğdu. Bu yeniden doğuş yolculuğumda, çözümü kendimde aramam gerektiğini fark ettim. Güvende olduğumda üretebildiğimi; yeniliklere açık olduğum oranda zenginleşeceğimi, hayat ile akışta olmanın değerini hatırladım. En önemli öğreti ise, bu farkındalıklar arasındaki dengeyi kurmak gerektiği oldu. Yolculuğumdaki her değerli farkındalık, kendi hikayesini anlatan, sesi ve sözü olan yalın tasarımlar ile vücut buldu. Birbiri ile yarışan ve kol kola giden birçok duyguyu barındıran, olabildiğince yalın bıraktığım zarif ve naif bu isyankâr tasarımlar, çizgilerinde zıtlıkları dengelerken, kırılganlığının içinde gücü, büyük gürültünün içinde dinginliği arar ve bulur gibi… Sen gibi ben gibi... Pelin Özerson

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu MH_K_037D
Marka POJWoman
Barkod MH_K_037D
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
POJWoman
Sending ...
Back to Top