POJWoman Dengede Kal Beyaz Kolye

Kendini salınıma bırakmış, dengeyi arayan parça SENSİN.

Dengede Kal Serisi'nin salınımdaki parçalardan oluşan uzun uniseks kolyesi...
Hayatlarımızda salınımda olup, bazen savrulup dengede kalmaya çalışan bizleri temsil eder...
Dörtgen kesitli beyaz okside pirinç zincir, pirinç şarnel ve 925 ayar gümüş kullanılmıştır.
Zincir ve kolye ucunun uzunluğu toplam 80cm civarıdır. Kolye, elde yapılan gümüş aksam ile kapanır.
kolye
uniseks
Yaptığım takıların alışıldık cila tekniği ile bijuteri gibi parlamasını hiç sevmiyorum. Renk geçişlerini barındırmasını, zamanla kararmasını, takıyı kullanan kişi ile birlikte yaşadığının bir işareti diye düşünüyor ve bu renk değişimini büyülü buluyorum.

Siz, tasarımları; alkol, krem, deniz/havuz suyu ve aşındırıcı kimyasallar ile temasından kaçınarak; ağzı kapalı poşet/kutu içinde tuttuğunuzda; özelliklerini daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.

925 ayar gümüş, pirinç şarnel, beyaz pirinç zincir.
Zincir uzunluğu 70cm; kolye ucu 3cm

POJWoman bir yeniden doğuş hikayesi! Hayatımın içinde kaybolmuşken eksikliğini hissettiğim huzuru; her daim üretmekte, yaratmakta bulduğumu hatırlamamla POJWoman doğdu. Bu yeniden doğuş yolculuğumda, çözümü kendimde aramam gerektiğini fark ettim. Güvende olduğumda üretebildiğimi; yeniliklere açık olduğum oranda zenginleşeceğimi, hayat ile akışta olmanın değerini hatırladım. En önemli öğreti ise, bu farkındalıklar arasındaki dengeyi kurmak gerektiği oldu. Yolculuğumdaki her değerli farkındalık, kendi hikayesini anlatan, sesi ve sözü olan yalın tasarımlar ile vücut buldu. Birbiri ile yarışan ve kol kola giden birçok duyguyu barındıran, olabildiğince yalın bıraktığım zarif ve naif bu isyankâr tasarımlar, çizgilerinde zıtlıkları dengelerken, kırılganlığının içinde gücü, büyük gürültünün içinde dinginliği arar ve bulur gibi… Sen gibi ben gibi... Pelin Özerson

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu DK_KO_001Beyaz
Marka POJWoman
Barkod DK_KO_001Beyaz
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
POJWoman
Sending ...
Back to Top