POJWoman I am the Solution Mantra Kolye

I am the Solution Serisi'nden Bütünleyen Gümüş Kolye.
"Puzzle", bizi bütünleyen eksik parçamızı temsil ediyor. Adı "sizin için" her ne ise, onu... Sizi bütünleyen her ne ve/veya kim ise, onu!

Kayıp mum tekniği ile 925 ayar gümüşe dökülen sembol parçanın; elde çekiçle dövülmüş pirinç haresi içinde, döngüsüne devam ettiği bir tasarımdır.
Suya dayanıklı sağlam paraşüt ipine atılan asansör düğüm ile kolyenin boyu ayarlanabilir.
Kolye
uniseks
Yaptığım takıların alışıldık cila tekniği ile bijuteri gibi parlamasını hiç sevmiyorum. Renk geçişlerini barındırmasını, zamanla kararmasını, takıyı kullanan kişi ile birlikte yaşadığının bir işareti diye düşünüyor ve bu renk değişimini büyülü buluyorum.

Siz, tasarımları; alkol, krem, deniz/havuz suyu ve aşındırıcı kimyasallar ile temasından kaçınarak; ağzı kapalı poşet/kutu içinde tuttuğunuzda; özelliklerini daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.

Gümüş, pirinç, ayarlanabilir füme paraşüt ipi.
Kolyenin uzunluğu en çok ( kolye ucu dahil) 75 cm'dir. En 3,5cm

POJWoman bir yeniden doğuş hikayesi! Hayatımın içinde kaybolmuşken eksikliğini hissettiğim huzuru; her daim üretmekte, yaratmakta bulduğumu hatırlamamla POJWoman doğdu. Bu yeniden doğuş yolculuğumda, çözümü kendimde aramam gerektiğini fark ettim. Güvende olduğumda üretebildiğimi; yeniliklere açık olduğum oranda zenginleşeceğimi, hayat ile akışta olmanın değerini hatırladım. En önemli öğreti ise, bu farkındalıklar arasındaki dengeyi kurmak gerektiği oldu. Yolculuğumdaki her değerli farkındalık, kendi hikayesini anlatan, sesi ve sözü olan yalın tasarımlar ile vücut buldu. Birbiri ile yarışan ve kol kola giden birçok duyguyu barındıran, olabildiğince yalın bıraktığım zarif ve naif bu isyankâr tasarımlar, çizgilerinde zıtlıkları dengelerken, kırılganlığının içinde gücü, büyük gürültünün içinde dinginliği arar ve bulur gibi… Sen gibi ben gibi... Pelin Özerson

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu ITS_KO_004
Marka POJWoman
Barkod ITS_KO_004
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
POJWoman
Sending ...
Back to Top