Kyphi Natural Macabeli Enerji Seti(Macabe Tütsülük-Palo Santo Tütsü - Balmumu Mum - Adaçayı Tütsü Demeti-Rafine Edilmemiş Kaya Tuzu)

  ÜRÜN İÇERİĞİ:
Macabe Tütsülük-Palo Santo Tütsü - Balmumu Mum - Adaçayı Tütsü Demeti-1 Adet Kese İçerisinde Rafine Edilmemiş Kaya Tuzu Ürün içeriğinde, 1 adet incili deniz kabuğu tütsülük, 1 adet 10x3cm Balmumu Mum, 1 adet ortalama 8-10gr Palo Santo Ağaç Tütsü ve 1 adet Adaçayı Tütsü Demeti, 1 adet Kyphi Natural kese içerisinde rafine edilmemiş kaya tuzu
Yeni başlayanlar için hazırladığımız bu set ile özellikle yoga, meditasyon, enerji temizliği, iyi düşünme, arınma amacıyla kullanılan ürünlerimizin kokusunu ve kullanım şekillerini deneyimleyebilirsiniz.
NASIL KULLANIRIM?
Rafine edilmemiş kaya tuzu havadaki negatif iyonları temizleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda deniz kabuğu tütsülüğünüzün ateşten zarar görmesini, Palo Santo      küllerinin etrafa yayılmasını engeller. Macabenizin içerisine kaya tuzunu yeteri miktarda doldurun. (Dilediğiniz zaman kesenizin içerisine yeniden dökerek muhafaza edebilirsiniz.) Ardından Palo Santo yakımına geçebilirsiniz.
Palo Santo Ağaç Tütsüsünü uç kısmından hafif alev alana kadar yakın ve yaklaşık 30 saniye yandıktan sonra söndürün. Elinizde hafifçe dairesel şekilde sallayarak hava ile bütünleşmesini sağlayın. Tütsünün alevi söndükten sonra yaklaşık 1dk tütüp tütmesi kesilecektir. Tütsülüğünüze yerleştirerek kokusunun tadını çıkarın. Ürünü dilediğiniz zamanlarda tekrar yakarak kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Marka Kyphi Natural
Ürün Kodu Kyphi Natural Macabeli Enerji Seti
Barkod macabesetkyph001
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
KyphiNatural
Sending ...
Back to Top