GHILLY ZENCEFİL - PORTAKAL Doğal cilt bakımı ve temizlik sabunu

ÜRÜN BİLGİSİ

Zencefil - Portakal sabunu cilt bakım sağlayıcı, cildi yenileyicidir ve antiseptik özelliği ile öne çıkar. Cildi sıkılaştırır. Yağlı ve normal ciltlerin kullanımına uygundur. Cilde alerjilerden arınmış gergin bir görünüm sağlar. Antiseptik özelliği ile cildi ölü hücrelerden arındırarak derinlemesine temizler. Cilt rengini dengelerken cildin sıkılaşması için etki gösterir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Zencefil yağı, Portakal kabuğu yağı, kaynak suyu ve Sodyum hidroksit ile soğuk süreç olarak üretilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

Sabunu su ile köpürtün. Köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın. Ilık su ile durulayın.

UYARILAR

Göz ile temasından kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayın. Kullanmaya başladıktan sonra ıslak yerde bırakmayın. Ürün içeriğindeki herhangi bir maddeye alerjiniz varsa kullanmayın. Kullanmadan önce koliçi alerji testi yapın. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde muhafaza edin. El, yüz ve vücut temizliğinde haricen kullanıma uygundur. Ürün ilaç yerine kullanılamaz. Burada yazılanlar bilgi ve tavsiye amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun.

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GZPS005
Barkod 8683280947061
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top