GHILLY SHEA - ALOEVERA Doğal cilt bakımı ve temizlik sabunu

ÜRÜN BİLGİSİ

İçeriğindeki yoğun bitkisel yağların yanı sıra benzersiz doğal nemlendirme etkisi ile başta kuru ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri ile uyumludur. Alovera,  cildinize nem sağlaması ile birlikte epitel doku onarımını destekler. Benzersiz nemlendirme etkisi olan Shea yağı ile karışımı hassas, kremsi, ipeksi bir temizleme sağlar. tahriş olmuş ve kaşıntılı bölgelere  uygulandığında rahatsızlık hissini hafifletir. Shea - Aloevera sabununun cilt üzerinde oluşturduğu yumuşak doku cilt tarafından kolayca emilir. Yazın güneşten, kışın soğuktan yorulan cildi dinlendirir. 

KULLANIM ŞEKLİ

Sabunu su ile köpürtün. Dilerseniz köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın. Ilık su ile durulayın.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, She butter, Aloe vera jeli, kaynak suyu ve Sodyum hidroksit ile soğuk süreç olarak üretilmiştir.

UYARILAR

Göz ile temasından kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayın. Ürününü kullanmaya başladıktan sonra ıslak zeminde bırakmayın. El, yüz ve vücut temizliğinde haricen kullanılır. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Ürün içeriğinde herhangi bir maddeye alerjiniz varsa kullanmayın. Kullanmadan önce kol içi alerji testi uygulayın. Ürün ilaç yerine kullanılmaz. Burada yazılanlar bilgi ve tavsiye amaçlıdır. Sağlık sorununuz için ilgili uzman hekime başvurun.

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GSAS004
Barkod 8683280947009
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top