GHILLY PAPATYA-IHLAMUR Doğal Cilt bakımı ve temizlik sabunu

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hassas ciltlere mükemmel uyum sağlayan Papatya - Ihlamur sabunu ciltte derinlemesine temizlik sağlar. Hassas ciltleri koruyup tazeler. Antiseptik özelliği taşıyan Papatya distile yağı ciltte nazikçe temizlik sağlarken cilt lekelerinin sakinleşmesinde ve gözaltında oluşan şişliklerin azalmasında etkilidir. Ayrıca Ihlamur  distile yağı hassas ciltlerde kaşıntıları giderirken cildi dinlendirir ve tazeler. Temiz ve doğal içeriği ile bebeklerin ve küçük çocukların hassas ciltlerinde günlük temizlik için uygundur.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Papatya distile yağı, Ihlamur distile yağı, Ihlamur extract, kaynak suyu ve Sodyum hidroksit ile soğuk süreç olarak üretilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

Sabunu su ile köpürtün. Dilerseniz köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın. Ilık su ile durulayın.

UYARILAR

Göz ile temasından kaçının. Temas halinde bol su ile durulayın. Kullanım öncesi koliçi alerji testi yapın. Ürün içeriğindeki herhangi bir maddeye alerjiniz varsa kullanmayın. Kulllanmaya başladıktan sonra ıslak zeminde bırakmayın. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde muhafaza edin. Ürün el, yüz ve vücut temizliğinde harici kullanım içindir. Burada yazılanlar tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Ürün ilaç yerine kullanılamaz. Sağlık sorunlarınız için uzman hekime başvurun.

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GPIS002
Barkod 8683280947078
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top