GHILLY ÖLÜDENİZ KİL MASKESİ

ÜRÜN BİLGİSİ

Yoğun mineralli yapısı ile ölüdeniz kili cildinizin duru hale gelmesine, nefes almasına yardımcı olur. Cildinizin beslenmesi için avakado yağı, ciltteki kuruluğu önleyerek nem dengesini sağlayan çuha çiçeği yağı, cildi arındıran ve parlatan papatya yağı, antioksidan özelliği ile kayısı çekirdeği yağı içerir. Düzenli kullanımda sivilce ve siyah noktaların oluşmasını engeller.

Yağlı ve karma ciltlerin hafta bir kez 15 - 25 dk.

Kuru ve normal ciltlerin haftada bir kez 15 -20 dk.

Hassas ciltlerin iki haftada bir kez 10 - 15 dk kullanımına uygundur.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Ölüdeniz kili, Avokado yağı, Çuha çiçeği yağı, Papatya yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Ayçiçek yağı, Gliserin.

KULANIM ŞEKLİ

Yeterli miktarda ürünü temiz ve nemli cildinize göz, dudak çevresi hariç nazikçe sürün. Cilt tipinize uygun sürede bekletin. Uygulama sonrası duru su ile yıkayın. Her kullanımdan sonra kavanozun kapağını kapatın ve suyla temas etmesine izin vermeyin.

UYARILAR

Ürün harici kullanım içindir ve ilaç yerine kullanılamaz. Göz ile temasından kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayın. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Kullanmadan önce herhangi bir alerjik reaksiyona karşı küçük bir cilt bölgesinde test edin. ( El bileğinizin iç kısmına sürüp 20 -30 dk bekleyin. Ciltte kızarma, kaşıntı, kabarıklık oluşursa ürün içeriğndeki bir veya birden fazla bileşene alerjiniz var demektir. ) Bu durumda lütfen ürünü kullanmayın. Bu uyarı ürün kesin alerji yapar anlamına gelmez.

 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Cilt Tipi Tüm Cilt Tipleri
Ürün Kodu GÖKM010
Barkod 8683280947092
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top