GHILLY NAR - SİYAH ÜZÜM Doğal cilt bakımı ve temizlik sabunu

ÜRÜN BİLGİSİ

Ciltteki kir ve toksinlerden arındırıcı özelliğe sahiptir. Cildin yaşlanmasını, yıpranmasını önlemeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin nem oranını dengelemesiyle, yaşlanma belirtilerini azaltmasının yanı sıra yanık ve sivilce izlerinin onarılmasına destek  olur. Göz çevresindeki koyu halkaların giderilmesinde etkilidir. Varisli  bölgelerde sabun masajı ile olumlu etkiler gösterdiği gözlenmiştir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, doğal nar suyu, Üzüm çekirdeği yağı, Nar çekirdeği yağı, kaynak suyu ve Sodyum hidroksit ile soğuk süreç olarak üretilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

Sabunu su ile köpürtün. Köpüğü  dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın. Ilık su ile durulayın.

UYARILAR

Göz ile temasından kaçının. Temas halinde bol su ile durulayın. Ürün içeriğindeki herhangi bir maddeye alerjiniz varsa ürünü kullanmayın. Kullanmadan önce koliçi alerji testi yapın. Kullanmaya başladıktan sonra ıslak zeminde bırakmayın. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde muhafaza edin. El, yüz ve vücut temizliğinde haricen kullanılır. Ürün ilaç yerine kulllanılamaz. Burada yazılanlar bilgi ve tavsiye amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun.

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GNSÜS006
Barkod 8683280947016
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top