GHILLY KUŞBURNU - YASEMİN Doğal cilt bakımı ve temizlik nsabunu

ÜRÜN BİLGİSİ

Ciltte aydınlatıcı ve berraklaştırıcı etkisi ile cildi pırıl pırıl ve duru bir görünüme kavuşturur. Kuru, karma ve Normal ciltlerin kullanımına uygundur. Kuşburnu çekirdeği yağının nemlendirici etkisi sayesinde cildin elastikiyeti artar. Yasemin yağı cilde tazelik veren etkisi ile yaşlanma kaştı etki gösterir. Cildi temizleyip arındırarak cilt lekelerini önler. Makyaj öncesi uygulandığında makyajın kalıcılığını arttırır ve cilde parlaklık kazandırır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Kuşburnu çekirdeği yağı, Yasemin yağı, kaynak suyu ve Sodyum hidroksit kullanılarak soğuk süreç ile üretilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

Sabunu su ile köpürtün. Köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın. Ilık su ile durulayın.

UYARILAR

Göz ile temasından kaçının. Temas durumunda bol su ile yıkayın. Ürün içerinde olan herhangi bir maddeye alerjiniz varsa ürünü kullanmayın. Kullanmadan önce koliçi alerji testi yapın. Kullanmaya başladıktan sonra ıslak zeminde bırakmayın. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. El, yüz ve vücut temizliğinde haricen kullanılır. Ürün ilaç yerine kullanılamaz. Burada yazılanlar bilgi ve tavsiye amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun.

 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GKYS007
Barkod 8683280947030
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top