GHİLLY DOĞAL PEELİNG El ve Ayak için

ÜRÜN BİLGİSİ

Harika kokulu ve yoğun nemlendirici etkili doğal  peeling tuzu, el ve ayaklara masaj yaparak uygulandığında cilt üzerindeki ölü deriyi soymaya yarar. Cildin yenilenmesini sağlar. Düzenli kullanımda el ve ayaklarda nasırlaşmış, ölü doku birikmiş bölgeleri onarıp yumuşak bir hissiyat kazandırır. Gün boyu dış etkenler nedeniyle yıpranan ellerinizi ve tüm gün ayakkabılar içinde kalan ayaklarınızı hem rahatlatmak hem onarmak hem de şımartmak için uygulayacağınız peeling işlemi ayrıca genel vücut sağlığınız için de önemldir. El ve ayak bakımınıza önem vermek kendinize olan güveninizin artmasında da etkilidir. İsterseniz ılık bir duş sırasında veya duş öncesinde uygulayacağınız doğal peeling sayesinde cildiniz sıkılaşır. Her mevsim düzenli olarak uygulayacağınız doğal peeling el ve ayaklarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bakımlı görünmesini sağlar. İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde hoş kokusunun yanı sıra cildinizi nemlendirir, besler.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Doğal peeling tuzu, Hindistan cevizi yağı, Avakado yağı, Shea butter, Hint yağı, Doğal balmumu, Gliserin, E vitamini.

KULLANIM ŞEKLİ

Ürünü cildinize uygulayıp bir süre nazikçe masaj yapın. Nemin emilmesi için birkaç dakika bekleyin. Ardından ılık su ile durulayın. İsterseniz ılık bir duş sırasında yumuşamış olan cildinize uygulayıp durulayabilirsiniz. Her kullanımdan sonra kavanozun kapağını kapatın ve su ile temasına izin vermeyin.

UYARILAR

Ürün harici kullanım içindir ve ilaç yerine kullanılamaz. Göz ile temasından kaçının. Temas durumunda bol su ile yıkayın. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Kullanmadan önce alerjik reaksiyona karşı küçük bir cilt bölgesinde test edin. ( El bileğinizin içine sürüp 20 - 30 dk. bekleyin. Eğer ciltte kızarıklık, kaşıntı, kabarma oluşursa ürün içeriğndeki bir veya daha fazla bileşene alerjiniz var demektir. ) Bu durumda lütfen ürünü kullanmayın. Bu uyarı ürün kesin alerji yapar anlamına gelmez.

EK BİLGİ

Peeling içerisinde bulunan doğal yağlar soğuk havalarda katılaşabilir. Bu durumda aldığınız ürünü parmaklarınız arasında nazikçe yumuşatarak uygulayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GDP011
Barkod 8683280947108
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top