GHILLY ARDIÇ KATRANI - AYNISEFA Doğal cilt bakımı ve temizlik sabunu

ÜRÜN BİLGİSİ

Ardıç ağacından çıkartılan  katrandan elde edilen bir sabundur. İçeriği zengin doğal yağlarla formüle edilen Ardıç Katranı - Aynısefa sabunu iltihap barındıran ciltlerde, Atopik dermatit , sedef gibi hastalıklarla mücadeleye destek olur. Ayaktaki mantar oluşumununengellenmesine yardımcı olan sabun ayak sağlığında da kullanılır. Ayak kokusunun önlenmesinde önemli ölçüde etkilidir. Aynısefa maserasyon yağı ile birlike formüle edilen sabun tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Aynısefa yağının antiseptik özelliğ sayesinde derideki yara ve enfeksiyonların dindirilmesinde etkilidir. Nemlendirici etkisi ile yara izlerinin giderilmesinde etkin rol oynar. Cildin daha pürüzsüz, kaygan ve yumuşak hale gelmesini destekleyerek, cildin parlaklık ve canlılık kazanmasını sağlar.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Ardıç katranı yağı, Aynısefa maserasyon yağı, kaynak suyu ve Sodyum hidroksit ile soğuk süreç olarak üretilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

Sabunu su ile köpürtün. Köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın. Ilık su ile durulayın.

UYARILAR

Göz ile temasından kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayın. Ürün içeriğnde buluna herhangi bir maddeye alerjiniz varsa ürünü kullanmayın. Kullanmadan önce koliçi alerji testi yapın. Kullanmaya başladıktan sonra ıslak zeminde bırakmayın. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde muhafaza edin. El, yüz ve vücut temizliğinde haricen kullanılır. Ürün ilaç yerine kullanılamaz. Burada yazılanlar bilgi ve tavsiye amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun.

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GAKAS008
Barkod 8683280947047
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top