Garmin Swim 2 Siyah

Havuz ve Açık Su için GPS’li Yüzme Akıllı Saati

  • Yüzme aktiviteleri sırasında su altında bilekten kalp atış hızını¹ izler
  • Havuzda yüzme modu: Mesafeyi, ilerleme hızını, kulaç sayısını, kulaç tipini ve SWOLF’u (yüzme verimliliğini ölçer) kaydeder
  • Açık suda yüzme modu: Göllerde, okyanuslarda veya nehirlerde yüzmek için dahili GPS’i kullanır; mesafeyi, ilerleme hızını, kulaç sayısını, SWOLF’u, kulaç oranını ve kulaç mesafesini kaydeder
  • İlerleme hızı, dril kaydı ve daha pek çok şey için gelişmiş özellikler sunar
  • Ücretsiz çevrimiçi analiz, özel egzersiz oluşturma, saklama ve Garmin Connect™ çevrimiçi topluluğunda paylaşımı içerir
  • Pil ömrü: akıllı saat modunda 7 güne kadar; GPS ve optik kalp atış hızı (OHR) modunda 13 saate, havuz ve OHR modunda 72 saate kadar

Her yerde yüzün, GPS’li yüzme akıllı saati olan Garmin Swim 2 ile her yerde egzersiz yapın. Su altında bilekten¹ kalp atış hızınızı izlemek ve mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayısı, kulaç tipi ve kulaç başına mesafeyi kaydederek takipte olduğunuzdan emin olmak için havuzda veya açık suda kullanın. Yapmanız gereken tek şey suya girmek.

Garmin Swim 2

Su Altında Bilekten Nabız Ölçümü

Elevate™ kalp atış hızı teknolojisine sahip Garmin Swim 2, yüzme aktiviteleri boyunca 7/24 kalp atış hızını ölçer. Yüzerken gerçek zamanlı olarak kalp atış hızınıza göz atın, dinlenme sırasındaki ortalama ve maksimum değerlerinizi kontrol edin, ardından Garmin Connect üzerinden yüzme sonrası kalp atış hızınızın analizi yapın.

Havuz ve Açık Su

Bu saat suyun olduğu yerde antrenmanınızı izlemek üzere çalışır. Dahili GPS’i kullanarak yüzme etkinliğini ölçmek için mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayısı, kulaç hızı, kulaç mesafesi ve SWOLF skorlarını kaydederken göllerde, okyanuslarda ve nehirlerde egzersizinizi yapabilirsiniz. Havuzda yüzmeyi tercih ediyorsanız dinlenme ve yüzme aralıklarını otomatik olarak izleyen yeni bir otomatik dinlenme özelliği de dahil olmak üzere gelişmiş havuz özelliklerinden yararlanın — hiçbir düğmeye basmanıza gerek yoktur.

Garmin Swim 2

Gelişmiş Yüzme Özellikleri

Gelişmiş egzersiz, gelişmiş özellikleri hak ediyor, bu nedenle Garmin Swim 2 akıllı saate çok daha fazlasını ekledik. Kritik Yüzme Hızı, anaerobik eşik hızınıza yaklaşır ve bu özelliği egzersizinize rehberlik etmek ve gelişiminizi takip etmek için kullanabilirsiniz. Sıra tabanlı adımlama uyarıları, hedefte kalmayı ve hedeflere ulaşmayı kolaylaştırır. Eğitim kaydı sizin ayak çırpma, tek kol yüzme veya sculling yapma gibi stiller için süreyi ve mesafeyi izlemenize olanak sağlar. Bir molaya ihtiyaç duyduğunuzda Garmin Swim 2, iki tür dinlenme zamanlayıcısı ile molalarınızı izlemenizi sağlar.

Su İçin Tasarlanmıştır

Garmin Swim 2, suda sizi yavaşlatmayacak şekilde tasarlanmıştır — ince ve hafiftir. Her zaman açık, tam renkli Garmin Chroma Display™ teknolojisi, doğrudan güneş ışığı altında okumayı kolaylaştırır. Güvenilir beş düğmeli arayüzü ile su girmesinden korkmadan kolayca antrenmana başlayabilir, farklı verileri görüntüleyebilir, eğitimleri kaydedebilir veya ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Garmin Swim 2

Bağlı Kalın

Yüzme antrenmanınızı önemli akıllı özellikler geride bırakmadan yapın. Uyumlu akıllı telefonunuz ile eşleştiğinde, akıllı bildirimlerle ve Garmin Connect çevrimiçi topluluğuna otomatik yüklemelerle bağlı kalabilirsiniz. Bu uygulama ayrıntılı ölçümleri görmenizi ve zaman içindeki gelişiminizi izlemenizi sağlar. Antrenman verilerinizi koçlarınız, antrenman arkadaşlarınız veya normal arkadaşlarınız ve ailenizle de paylaşabilirsiniz.

7/24 Takın

Yüzme özelliklerinin ötesinde Garmin Swim 2 akıllı saat, gün boyu kullanımını mükemmel kılan sağlıklı yaşamı izleme özellikleri ve fitness takibi sunar. Gün boyu stres izleme ve gelişmiş uyku izleme gibi özellikler, yüzücülere eğitimlerini en üst düzeye çıkarmak için kullanılabilecek önemli bilgiler sunarak genel sağlıklarını yönetmelerine yardımcı olur. Hareket hedeflerini belirleyin, adımları izleyin, body battery’yi izleyin, rehberli nefes alma egzersizlerini gerçekleştirin ve bisiklete binme ve koşma da dahil olmak üzere suyun dışındaki egzersiz programlarını izlemek için kullanın.

Garmin Swim 2
Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Garmın
Beden 47
Barkod 753759229306
Ürün Kodu 30-010-02247-10
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
Baytekin
Sending ...
Back to Top