epix (Gen 2) - Gri Gümüş

Garmın
₺37.026,00
Ürünün Tüm Özelliklerini İncele

EPIX KULLANIN ALIŞILMIŞIN DIŞINA ÇIKIN!!

Fitness hedeflerinizden bağımsız olarak, epix premium, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Garmin epix

7/24 sağlık takibi ile vücudunuzu daha iyi anlayın.

Garmin epix

Akıllı bildirimler1 sizin için önemli olan şeylere bağlı kalmanızı sağlar.

Garmin epix

Saatinizdeki dahili spor uygulamalarıyla istediğiniz gibi antrenman yapın.

Garmin epix

Daha fazla uydu kapsama alanı, daha doğru konumlandırma anlamına gelir.

Garmin epix

Saatinizdeki TopoActive haritalama seçenekleriyle güvenle gezinin.

Garmin epix

Akıllı saat modunda 16 güne kadar pil ömrüyle maceraya devam edin.

Garmin epix

YAŞAM TARZINIZ İÇİN TASARLANDI

Çarpıcı 1,3" inç AMOLED ekran, saatinize parlak güneş ışığı altında bile hayat verir.

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Tüm ortamlarda çalışan güvenilir düğme kontrolleri, seçimlere ve harita özelliklerine hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilir.

PREMIUM MALZEMELER

Safir ekran, titanyum çerçeve veya paslanmaz çelik çerçeve seçenekleriyle saatinizin görünümünü yaşam tarzınıza uydurun.

Garmin epix

Garmin epix

PULSE OX

Pulse Ox sensörü2, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini tahmin etmek için bileğinizdeki ışık huzmelerini kullanır.

Garmin epix

BİLEK TABANLI KALP HIZI ÖLÇÜMÜ

Saat, kalp atış hızınızı3 sürekli olarak ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin epix

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında ve nefes çalışmaları ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin epix

STRES TAKİBİ

Stres düzeyi puanınızı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliği kullanılır, böylece sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi görebilirsiniz.

Garmin epix

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın. Hepsini uyku puanınızı ve içgörülerinizi içeren özel bir pencere öğesinde görüntüleyin.

Garmin epix

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin epix

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

 

 

Garmin epix

Garmin epix

SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklet, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin epix

ANİMASYONLU ANTRENMANLAR

Bu saat, izleme ekranında görüntüleyebileceğiniz, takip edilmesi kolay, animasyonlu kardiyo, güç, yoga ve Pilates antrenmanları içerir. Önceden yüklenmiş animasyonlu egzersiz programlarından birini seçin veya uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Garmin Connect™ çevrimiçi topluluğundan daha fazlasını indirin.

Garmin epix

HIIT ANTRENMANLARI

AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere HIIT antrenmanlarınızı izlemek için bu aktivite profilini farklı zamanlayıcılarla kullanın. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin epix

GARMIN COACH

Bu ücretsiz uyarlanabilir eğitim planları, uzman koçların rehberliğini içerir ve size ve hedeflerinize uyarlanır. Antrenmanlar, Garmin Connect'ten saatinizle doğrudan senkronize edilir.

Garmin epix

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ

Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak bu özellik, koşmak istediğiniz mesafe için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin sağlar. Trend verileri, egzersizinizin zaman içinde nasıl bir etkisi olduğunu gösterir.

Garmin epix

PACEPRO™ TEKNOLOJİSİ

Türünün ilk örneği olan PacePro özelliği, bir parkurda derece ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Garmin epix

VO2 MAKS

Nasıl performans göstermeyi bekleyebileceğinizin bir göstergesi olan VO2 max ile daha akıllıca antrenman yapın. Patika koşusunu ayarlar ve ısı veya irtifadan kaynaklanabilecek performans değişikliklerini hesaba katar.

Garmin epix

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, VO2 max, kurtarma danışmanı ve daha fazlası için tahminleri içeren gelişmiş eğitim ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin epix

GERÇEK ZAMANLI STAMINA

Eforunuzu takip edin ve yönetin. Koşu veya bisikletinizin başlangıcında aşırı efordan kaçınmaya yardımcı olun.

Garmin epix

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Sizi ve kondisyon seviyenizi dikkate alan antrenman rehberliği için mevcut antrenman yükünüz ve antrenman durumunuza göre günlük koşu ve sürüş önerileri alın.

Garmin epix

RECOVERY SÜRESİ

Her antrenmandan sonra toparlanma süresi, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı bilmenizi sağlar. Antrenman yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri bile hesaba katar.

Garmin epix

MTB DİNAMİKLERİ

Dağ bisikleti metrikleri ile her sürüşün ayrıntılarını takip edin, ayrıca parkurun zorluk derecesini ve ne kadar yumuşak bir şekilde indiğinizi değerlendiren özel Grit™ ve Flow™ ölçümleri ile bir dahaki sefere geçmeniz için size bir puan verir.

Garmin epix

BACKCOUNTRY SKI

Kardayken haberdar olun. Bu önceden yüklenmiş profil, kayak ve tırmanma arasında ayrım yapılmasına yardımcı olur. Yükselişe veya inişe özel metrikleri gösterir.

Garmin epix

XC SKI DİNAMİKLERİ

HRM-Pro™ (ayrı satılır) ile eşleştirildiğinde, kayak gücü ölçümü, kros antrenmanlarınızın gerçek egzersiz yükünü ölçmeye yardımcı olur.

 

Garmin epix

Garmin epix

SURF-READY ÖZELLİKLERİ

Bu saat size en yakın beş konum için gelgit, dalga yüksekliği, rüzgar ve sörf derecesi vermek için Surfline® widget'ı ile birlikte çalışır ve ayrıca bir Surfline kamerasının önünde sürdüğünüz her dalganın videolarını oluşturmak için Surfline Sessions™ uygulamasıyla birlikte çalışır.

Garmin epix

MULTI-GNSS DESTEĞİ

Birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS, GALILEO) erişin. GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen çoklu frekanslara erişin.

Garmin epix

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki rotanızda gezinin.

Garmin epix

AKLİMASYON

Bu widget, mevcut rakımı, iklime alıştırılan rakımı ve ilişkili Pulse Ox2, kalp atış hızı3 ve solunum hızınızı gösterir, böylece mevcut irtifaya nasıl ayak uydurduğunuzu görebilirsiniz.

Garmin epix

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

Yokuş, mesafe ve yükseklik kazanımının yanı sıra inişler ve düzlükler dahil olmak üzere mevcut ve yaklaşan tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için ClimbPro tırmanış planlayıcıyı kullanın.

Garmin epix

MULTI-CONTINENT TOPO HARİTALARI

Dünyanın dört bir yanından Wi-Fi® bağlantısı aracılığıyla TopoActive haritalarını indirin veya keşiflerinizi yolunda tutmak için yerel bölgenizi Sapphire sürüm saatine önceden yükleyin. Arazi hatlarını, yükseltileri, zirveleri, parkları, kıyıları, nehirleri, gölleri ve diğer coğrafi özellikleri görüntüleyin.

Garmin epix

SKI HARİTALARI

Önceden yüklenmiş topografik haritalarla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezi için pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntülemek için SkiView™ haritalarını kullanın.

 

 

Garmin epix

Garmin epix

GOLF

Dünya çapında 42.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve dokunarak hedefleme ve PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin epix

ROUND-TRIP YÖNLENDİRME

Seyahat etmek istediğiniz mesafeyi girin ve sizi başlangıç ​​noktanıza geri götürecek önerilen rotaları alın. Trendline™ popülerlik yönlendirmesi, en iyi yerel yolları bulmanıza yardımcı olur.

Garmin epix

TURN-BY-TURN NAVİGASYON

Bir sonraki dönüşün ne zaman geleceğini önceden bildiren adım adım yol tariflerinin yardımıyla bir rotayı veya rotayı takip edin.

Garmin epix

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin epix

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklığınızı kullanın.

Garmin epix

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödemeler ile ödeme hatlarında esinti yaratın.

Garmin epix

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde, canlı konumunuz kişilerinize manuel olarak veya belirli açık hava etkinlikleri sırasında yerleşik olay algılama4 ile otomatik olarak gönderilebilir.

Garmin epix

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar alın.

Garmin epix

GÜÇ YÖNETİMİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görün, böylece pil süresini uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Garmin epix

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 16 güne ve GPS modunda 42 saate kadar pil ömrü elde edin.

 

 

  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Müzik ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Marka Garmın
Barkod 753759281007
Ürün Kodu 30-010-02582-01
Yeni Mesaj
Baytekin
Sending ...
Back to Top