Essence Natural Hayat CASSIA

Latince adı Senna italica olan ağaççığın, kurutulmuş yapraklarının toz halini içerir. Kimyasal saç boyalarından farklı olarak, bu toz ile, bitkinin özünde olan, saça renk veren doğal pigmentler sayesinde saçınızı doğal yolla boyayabilirsiniz. Cassia obovata’nın sahip olduğu doğal pigment sarıdır. Beyaz miktarı %80 ve üzeri olan saçlara uygulandığında hafif sarımsı tonda boyar. Ancak pigmenti kına gibi kuvvetli olmadığı için tek başına kullanım yerine tam renk değişimi için diğer bitki tozlarıyla (kına,amla, indigo) kombinlenerek kullanılmalıdır. Tek başına saçın rengini değiştirmeden bakım yapma özelliğine sahip olduğu için NÖTR KINA olarak da bilinir.
ONECERT, USDA 
DOĞAL SAÇ BOYASI
Cassia obovata tozunu elde etmek istediğiniz renk için kına, amla ve indigo tozları ile karıştırarak saçınızı boyayabilirsiniz. Kına ve amla ile birlikte kullanılacaksa oda sıcaklığında su ile hazırlanıp kapta 8 saat bekletilip sonra saça uygulanmalıdır. Saça sürdükten sonra streç film ile saçı sarıp 4 saat bekletip şampuansız yıkanmalıdır. İndigo ve amla ile birlikte kullanılacaksa sıcak su ile hazırlanıp hiç bekletmeden hızlıca saça uygulanmalıdır. Naylon streç ile sarılıp 2 saat saçta bekletilip şampuansız yıkanmalıdır. Detaylı bilgi ve destek için web sitemize bakabilir veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yalnız harici kullanım içindir, içmeyiniz. Göze temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Herhangi bir duyarlılık, alerji veya hastalık sahibi iseniz ilgili uzmana danışmadan kullanmayınız. Kullanım öncesi ufak bir miktar ürünü, kol içi veya ensede alerji için test ediniz. Serin, kuru yerde saklayınız. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Essence Natural
Ürün Kodu ENH22
Barkod ENH22
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
essencenaturalhayat
Sending ...
Back to Top