Essence Natural Hayat AMLA

 

Latince adı Emblica officinalis ( Indian gooseberry-Bektaşi üzümü ) olan ağacın, kurutulmuş meyvesinin toz halini içerir. Bu meyve tozunun özünde pigment yoktur. Ancak diğer tozlarla ( kına, indigo, cassia) farklı oranda karıştığında renk tonlarını değiştirme özelliğine sahiptir. Kına ve indigo ile olan birlikteliğinde kızıllığın artması/azalması veya koyuluğun artması/azalması gibi rolü vardır. Amla yüksek oranda içerdiği c vitamini sebebiyle bir antioksidandır. 
ONECERT, USDA 
DOĞAL SAÇ BOYASI
Amla tozunu elde etmek istediğiniz renk için kına, cassia ve indigo tozları ile karıştırarak saçınızı boyayabilirsiniz. Kına ve cassia ile birlikte kullanılacaksa oda sıcaklığında su ile hazırlanıp kapta 8 saat bekletilip sonra saça uygulanmalıdır. Streç film ile saçı sarıp 4 saat saçta bekletilip şampuansız yıkanmalıdır. İndigo ve cassia ile birlikte kullanılacaksa sıcak su ile hazırlanıp hiç bekletmeden hızlıca saça uygulanmalıdır. Naylon streç ile sarılıp 2 saat saçta bekletilip şampuansız yıkanmalıdır. Detaylı bilgi ve destek için web sitemize bakabilir veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yalnız harici kullanım içindir, içmeyiniz. Göze temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Herhangi bir duyarlılık, alerji veya hastalık sahibi iseniz ilgili uzmana danışmadan kullanmayınız. Kullanım öncesi ufak bir miktar ürünü, kol içi veya ensede alerji için test ediniz. Serin, kuru yerde saklayınız. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Essence Natural
Ürün Kodu ENH21
Barkod ENH21
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
essencenaturalhayat
Sending ...
Back to Top