Essence Natural Hayat İNDİGO

 

Latince adı Indigofera tinctoria (gerçek çivit otu) olan ağaççığın, kurutulmuş yapraklarının toz halini içerir. Kimyasal saç boyalarından farklı olarak, bu toz ile, bitkinin özünde olan, saça renk veren doğal pigmentler sayesinde saçınızı doğal yolla boyayabilirsiniz.
ONECERT, USDA 
DOĞAL SAÇ BOYASI
Indigo tozunu, ılıktan sıcağa yakın su ile karıştırınız. Bu karışımı akşamdan hazırladığınız kına karışımına ilave edip saçınızı boyayabilirsiniz veya elde etmek istediğiniz renge göre 1.aşama kına ile boyanmış saçınıza 2.aşama olarak indigo tozu karışımını uygulayabilirsiniz. Indigoyu kına ile birlikte kullanarak kahverengi ile siyah arasında renkler elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemize bakınız.
Yalnız harici kullanım içindir, içmeyiniz. Göze temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Herhangi bir duyarlılık, alerji veya hastalık sahibi iseniz ilgili uzmana danışmadan kullanmayınız. Kullanım öncesi ufak bir miktar ürünü, kol içi veya ensede alerji için test ediniz. Serin, kuru yerde saklayınız. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Essence Natural
Ürün Kodu ENH20
Barkod ENH20
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
essencenaturalhayat
Sending ...
Back to Top