Essence Natural Hayat KINA

Latince adı Lawsonia inermis olan ağaççığın, kurutulmuş yapraklarının toz halini içerir. Kimyasal saç boyalarından farklı olarak, bu toz ile, bitkinin özünde olan, saça renk veren doğal pigmentler sayesinde saçınızı doğal yolla boyayabilirsiniz.
ONECERT, USDA 
DOĞAL SAÇ BOYASI
Toz kınayı su ( papatya cayı, pancar suyu, limon suyu) ile karıştırınız. Karışımı 8-12 saat arası oda sıcaklığında bekletiniz. Karışımı saçınıza sürdükten sonra istediğiniz koyuluğa göre en az 3-4 saat bekletiniz ve ardından saçınızı yıkayınız. Elde etmek istediğiniz renk için toz kınayı farklı oranlarda indigo, cassia obovata ve amla tozları ile karıştırarak saçınızı boyayabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemize bakınız.
Yalnız harici kullanım içindir, içmeyiniz. Göze temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Herhangi bir duyarlılık, alerji veya hastalık sahibi iseniz ilgili uzmana danışmadan kullanmayınız. Kullanım öncesi ufak bir miktar ürünü, kol içi veya ensede alerji için test ediniz. Serin, kuru yerde saklayınız. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

 

 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Essence Natural
Ürün Kodu ENH19
Barkod ENH19
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
essencenaturalhayat
Sending ...
Back to Top