Essence Natural Hayat KAŞ BOYAMA & RÖTUŞ KİTİ

Kına ve benzeri bitkilerin kurutulmuş yapraklarının toz halini içerir. Kaş rengini koyulaştırmak amacıyla kullanılır. Kaş rengini açmaz. Renk ve koyuluk, boyanın kaşta bekleme süresine göre değişmektedir. İstenen koyuluk için tavsiye edilen bekleme süresini uzatabilirsiniz veya daha az koyuluk için süreyi kısaltabilirsiniz. İlk boyama deneme amaçlı yapılmalıdır. Güvenli ilerlemek adına, tavsiye edilen sürenin yarısı ile başlanmalıdır. 
ONECERT, USDA  DOĞAL SAÇ &KAŞ BOYASI KAŞ BOYAMA İÇİN HAZIRLANIŞI: 1 numaralı paket içinden 1 gram ( 1 çay kaşığı ) bitki tozunu  az miktar sirke ve su ile karıştırıp puding kıvamında hazırlayınız. Kaşlarınıza sürün. Buzdolabı poşetinden bir kısım keserek kaşları hava almayacak şekilde kapatınız. 1 saat bekletin. Süre sonunda su ile yıkayınız. Daha sonra 2 numaralı paket içinden 1 gram ( 1 çay kaşığı ) bitki tozunu  sıcak su ile karıştırıp puding kıvamında hazırlayınız. Kaşlarınıza sürünüz. Buzdolabı poşetinden bir kısım keserek kaşları hava almayacak şekilde kapatın. 30 dk bekletin. Süre sonunda su ile yıkayınız. Saçta kapanmayan beyazlara rötuş amaçlı kullanılacak miktar bilgisi için telefon numaramızı arayabilirsiniz

Yalnız harici kullanım içindir, içmeyiniz. Göze temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Herhangi bir duyarlılık, alerji veya hastalık sahibi iseniz ilgili uzmana danışmadan kullanmayınız. Kullanım öncesi ufak bir miktar ürünü, kol içi veya ensede alerji için test ediniz. Serin, kuru yerde saklayınız. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

 

 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Essence Natural
Ürün Kodu ENH18
Barkod ENH18
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
essencenaturalhayat
Sending ...
Back to Top