ÇAY AĞACI - BİBERİYE Doğal cilt bakımı ve temizlik sabunu

ÜRÜN BİLGİSİ

Çay ağacı yağı antibakteriyel, antiviral, mantar ve iltihap önleyici, kaşıntı dindirici, cilt yenileyici özelliklere sahiptir. Ciltte derinlemesine temizlik sağlar. Yağlı ve normal ciltlerin kullanımı için uygundur. Akne tedavisine ve daha önce oluşmuş akne izlerinin giderilmesine destek olur. Seboreik dermatit ataklarının azalmasında ve sakinleştirilmesinde etki gösterir. İçeriğindeki Biberiye yağının güçlü antibakteriyel etkisi ciltte derinlemesine temizlik sağlarken ferah odunsu kokusu ile arındırıcı, tazeyeyici, canlandırıcı etki gösterir.

ÜRÜN İÇERİĞ

Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Çay ağacı yağı, Biberiye yağı, kaynak suyu ve Sodyum hidroksit ile soğuk süreç olarak üretilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ

Sabunu su ile köpürtün. Köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde uygulayın. Ilık su ile durulayın.

UYARILAR

Göz ile temasından kaçının. Temas durumunda bol su ile yıkayın. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra ıslak zeminde bırakmayın. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde muhafaza edin. El, yüz ve vücut temizliğinde haricen kullanılır. Ürün içeriğinde olan maddelerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmayın. Kullanmadan önce kol içi alerji testi yapın. ürün ilaç yerine kullanılamaz. Burada yazılanlar bilgi ve tavsiye amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun.

 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Ghilly
Ürün Kodu GÇBS003
Barkod 8683280947054
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
GHILLY
Sending ...
Back to Top