BYBY Natural Body Oil - 50 ml Damlalıklı Cam Şişe ( Yüz/ Vücut / Saç Uçları )

BYBY CREAMY NATURAL MAKE-UP REMOVER SOAP

BYBY CREAMY MAKYAJ TEMİZLEME SABUNU; makyaj kalıntılarını temizlerken,cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur.Ciltteki yorgun ve yıpranmış görünümü azaltmayı destekler.Cildi yatıştırır,elastikiyetini destekler.

Sadece yüzde değil, karın ve bacak bölgelerinde oluşabilecek çatlakların önlenmesi ve cildin beslenmesi için de destekleyicidir.

Tüm vücut kullanıma uygundur.

Ilık suyla köpürtün, 1 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın,ardından durulayın.

 

BYBY FAVOR 

3 Farklı aktif bileşen ile güçlü formül!

ACAI BERRY Doğal Hyaluronik Asit içeriği ile cilde nem çağırırken, Gül suyu cildi yatıştırır nemlendirir, tonunu eşitlemeye destek olur. Centella Asiatica cilt bariyerini güçlendirirken kolajen üretiminin tetiklenmesine yardımcı olur.

 

BYBY NATURAL BODY OIL

17 Mucizevi bitki özü!

Tamamen Doğal İçerik! Doğanın mucizelerini bilimin gücüyle tek şişeye sığdırdık, cildinize dokunmasına aracı olduk. Anti-aging Anti-oksidan Nemlendirici Çatlak Karşıtı Bakım Yağı tüm vücut için kullanılabilir. Hem besleyici, hem de cildinizi yenileyici ve onarıcı etki sağlamaya yardımcı olur. Cildinizi yatıştırıp, rahatlatır. BYBY Natural Body Oil cildinizi nemlendirirken bakım yapmanızı sağlar.

Tırnak etlerinizi yumuşatmada ve saç uçlarını onarmada da uygulayacağınız 2-3 damla BYBY Natural Body Oil size tek ürünle tüm vücudunuza bakım yapma imkanı sunar.

 

BYBY DOĞAL AT KILI FIRÇA

Lenfatik drenaja destek olur. Cilt ve cilt altındaki dokuları uyararak şekillenmeye, sıkılaşmaya, ince kırışıkların azaltılmasına ve daha parlak bir cilt elde etmeye yardımcı olur. Cildi nazikçe ölü derilerden arındırır ve cildin yenilenme sürecinin destekler.

 

BYBY SCULPTURE

18 Etkili bitkisel yağdan oluşan bu aromatik karışım , cilde nem , ışıltı katarken sıkı ve selülitsiz bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak.

CENTELLA ASIATICA kolajen üretimini desteklerken ALG doğal detoksifikasyon sağlayarak, yağ ve toksinlerin ciltten atılmasını destekleyecek ! ACAI BERRY aktifleri cilt tonunu dengelemeye, nemlendirmeye, canlandırmaya yardım ederken , serbest radikallerin sebep olabileceği hasarlara karşı korumayı hedefleyecek.

 

BYBY LipSsh 

Çatlamış ve kurumuş dudaklara doğal dokunuş!

SHEA YAĞI ile dudaklarını derinlemesine nemlendirirken, içeriğindeki vitaminler dudaklarını besler, parlaklık kazandırır, yaşlanma karşıtı etkileri azaltmaya yardımcı olur.Kuru ve yıpranmış dudakları neme doyurarak dolgunlaşmasını destekler. SQUALENE nemi tutar. Anti-aging faydalarına ek olarak doğal antioksidan özelliği serbest radikallerin verebileceği hasara karşı koruma sağlar. CANDELILLA WAX Dudak yüzeyini dış etkenlere karşı korurken , zengin ve derin bir parlaklık sunar.

BYBY YLANG YLANG UÇUCU YAĞI

Uçucu Yağlar! Ruh, beden, zihin dengemizi sağlamaya yardımcı, binlerce yıllık bir geçmiş...

 

Ylang Ylang

Rahatlatıcı, temizleyici, yatıştırıcı etkisiyle doğal enerji kaynağıdır.

Mutluluk hormonu olarak bilinen seratonin ve endorfin salınımını uyarır.

Dişil enerjiyi destekler . 

Difüzer ve buhurdanlıkta yakılabilir.

Barkod No: 868276834857400

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka ByBy Cosmetic
Ürün Kodu BYBY Natural Body Oil - 50 ml Damlalıklı Cam
Barkod B-004
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
bybycosmetic
Sending ...
Back to Top