Body Butter 400gr

Halare
₺2.219,88
Ürünün Tüm Özelliklerini İncele
Body Butter 400gr NE AMAÇLA KULLANMALIYIM? Kurumuş ve yıpranmış cildi beslemek ve nemlendirmek amacıyla. Cildi nemlendirirken cilt bariyerini korur ve sebum dengesi sağlar. Güneş sonrası bakım için mükemmel bir seçimdir. Shea butter içerisinde bol miktarda bulunan Oleik asit ve stearik asit cildi onarır ve canlandırır Susam yağı ise cildi yeniden yapılandıran ve yumuşatan özellikleri olduğu gibi, bir yandan da cildin bütünlüğünü güçlendirir. Ayrıca doğal bir güneş koruyucudur. Jojoba yağı tıkanmış gözeneklerin açılması ve cildin doğal ph ını desteklemesi amacıyla kullanılır. Vücudun yağ üretimini dengeleyerek yağlanmadan nemlenmesini sağlar. Lavanta uçucu yağı antimikrobiyal, antiseptik, yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Paçuli uçucu yağı, antienflamatuar, antitoksik, antiviral özelliktedir. Ylang ylang uçucu yağı, yatıştırıcı, antiseptik özelliktedir. KULLANIM ŞEKLİ Nemlendirici olarak vücuda yeterli miktarı temiz cildinize uygulayınız. İÇERİK: Shea Butter (Butyrospermum parkii butter), Susam Yağı (Sesamum indicum seed oil), Jojoba Yağı (Simmondsia chinensis oil), Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula agustifolia herb oil), Paçuli uçucu yağı (Pogostemon cablin leaf oil), Ylang - Ylang Uçucu Yagı (Cananga odorata flower oil), E Vitamini (Tocopherol).

NE AMAÇLA KULLANMALIYIM?
Kurumuş ve yıpranmış cildi beslemek ve nemlendirmek amacıyla.
Cildi nemlendirirken cilt bariyerini korur ve sebum dengesi sağlar. Güneş sonrası bakım için mükemmel bir seçimdir.

Shea butter içerisinde bol miktarda bulunan Oleik asit ve stearik asit cildi onarır ve canlandırır Susam yağı ise cildi yeniden yapılandıran ve yumuşatan özellikleri olduğu gibi, bir yandan da cildin bütünlüğünü güçlendirir. Ayrıca doğal bir güneş koruyucudur. Jojoba yağı tıkanmış gözeneklerin açılması ve cildin doğal ph ını desteklemesi amacıyla kullanılır. Vücudun yağ üretimini dengeleyerek yağlanmadan nemlenmesini sağlar. Lavanta uçucu yağı antimikrobiyal, antiseptik, yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Paçuli uçucu yağı, antienflamatuar, antitoksik, antiviral özelliktedir. Ylang ylang uçucu yağı, yatıştırıcı, antiseptik özelliktedir.

KULLANIM ŞEKLİ
Nemlendirici olarak vücuda yeterli miktarı temiz cildinize uygulayınız.

UYARILAR:
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Hamilelikte doktorunuza danışınız. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığı görmeyen serin ve kuru bir ortamda ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız.

İÇERİK:
Shea Butter (Butyrospermum parkii butter), Susam Yağı (Sesamum indicum seed oil), Jojoba Yağı (Simmondsia chinensis oil), Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula agustifolia herb oil), Paçuli uçucu yağı (Pogostemon cablin leaf oil), Ylang - Ylang Uçucu Yagı (Cananga odorata flower oil), E Vitamini (Tocopherol).

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Halare Aromaterapi ürünleri doğal hammaddelerle formüle edilir. Halare Aromaterapi ürünleri doğal hammaddelerle formüle edilir.
Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez.
Doğa ve hayvan dostudur, vegan kullanımına uygundur.

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu Body Butter 400gr
Barkod 8684232100107
Marka Halare
Yeni Mesaj
halare
Sending ...
Back to Top