Badecanlar Lavanta Suyu - Hidrolat / Tonik

Badecanlar
₺328,00
Ürünün Tüm Özelliklerini İncele

Lavandula Angustifolia Flower Water (Lavanta Suyu), Phenethyl Alcohol (Fenetil Alkol)*, Caprylyl Glycol (Kaprilil Glikol)**

Bitki suyunuzu gün içerisinde istediğiniz sıklıkta, ihtiyaç duyduğunuz cilt bölgelerine uygulayabilir, saydığımız özellikleriyle ve mis kokusuyla harika bir tonik olarak kendisinden bolca faydalanabilirsiniz. Bitki sularımız birinci kailte olup bitkinin uçucu yağını da içerir, bu açıdan marketteki alternatiflerine göre daha yoğun ve konsantredir. Yüz bölgesine 2-3 fıs, kısa/orta saçlara 4-5 fıs, uzun/gür saçlara 6-7 fıs yeterli olur. Yoğun cilt problemlerinde ve ekstra kurulukta daha çok uygulamanız gerekebilir.

Lavanta suyu tüm ciltlerde ve her yaşta kullanılabilen, 'her eve lazım' bir doğal toniktir. Kuru,yangılı cildi nemlendirir ve rahatlatır, gözenekleri tonlar, pürüzlü veya döküntülü ciltleri pürüzsüzleştirmede kullanılır, ciltte yağ dengesinin yeniden kurulmasına yardımcı olur. Bebek bakımında da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz en değerli bitki sularından biridir. Saç köklerinde, yüzünüzde ve genital bölge dahil vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yenidoğan bebekler dahil, her yaşta kullanıma uygundur. Tüm cilt tiplerine uygundur. Özel olarak, kuru ve hassas, atopik, tepkisel ciltler; tahrişten ötürü kuru ve acıyan ciltlere bilhassa uygundur. Güneş yanığı bulunan ciltlerin onarım ve bakımında da tercih edebilirsiniz. Bu ürünü evcil hayvanlarınızın bakımında da kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu Lavanta Suyu - Hidrolat / Tonik
Barkod 8683229934336
Marka Badecanlar
Yeni Mesaj
badecanlarsefkatlikozmetik
Sending ...
Back to Top