Aromaterapi Yeni Doğan Bebek Seti

HALARE YENİ DOĞAN BEBEK SETİ

Bebek Yağı: Bebeğimizin narin cildinde koruma bariyeri henüz oluşmadığından neme ihtiyaç duymaktadır. %100 dogal Halare Bebek Badem yağını bebeğinizin banyo küvetine birkaç damla damlatabilir, banyo sonrasında da nemli vücuduna masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Papatya Hidrosolü: Bebeğinizin cildini ferahlatır. Banyo sonrasında poposuna ve tüm cildine uygulayabilirsiniz. Su buharı distilasyonu esnasında elde edilen %100 saf doğal papatya suyudur. Ve papatya uçucu yağ içerir.

Bebek Sabunu: İçeriğinde bulunan organik keçi sütü ve yağlar, bebeğinizin cildini temizlerken nemlendir, E vitamini ile besler. Lavanta uçucu yağı sakinleştirerek rahat ve kaliteli uyumasını sağlar.

Bebek Banyo Lifi: %100 doğal bambu liflerinden bebeğinize özel olarak örülmüştür.

Bebek Saç ve Masaj Fırçası: Bebeğinizin baş derisine ve vücuduna günlük olarak nazikçe masaj yaparak fırçalamak bebeğinizin kan dolaşımına yardımcı olarak rahatlamasını sağlayacaktır. %100 doğal keçi kılı ve ahşaptan üretilmiştir.

Ürün Özellikleri:

Tüm ürünlerimiz Dünya GMP (Good Manufacturing Practices; İyi Üretim Teknikleri) standartlarındaki laboratuvarımızda bebeklerimiz için özenle ve sevgi ile üretilmiştir.

Halare Aromaterapi ürünleri doğal hammaddelerle formüle edilir. 

Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez.

Doğa ve hayvan dostudur.

 

Daha Fazla Bilgi
Marka Halare
Barkod 8683302526830
Ürün Kodu YENİ DOĞAN BEBEK SETİ
Ürün Özelliği Vegan, Katkısız, Koruyucusuz, Alkol İçermez, Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir, Paraben İçermez, Parfüm İçermez, Sülfat İçermez, %100 Pamuk, Dermatolojik Test, Silikonsuz
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
halare
Sending ...
Back to Top