Şekersiz Vişne Reçeli 280 G Chia Tohumlu

Şekersiz Vişne Reçeli 280 g Chia Tohumlu

ŞEKER İLAVESİZDİR.

Şekersiz Vişne Reçeli’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz! Meksika ve Guetemala’nın bereketli topraklarında yetişen bir adaçayı türünün (Salvia hispanica) tohumları olan Chia şimdi Ermenek ve Tokat bölgelerinde yetiştirilen yoğun aromalı vişneler ile buluşuyor. Şeker ve katkı maddesi içermeden üretilen %100 doğal, ev usülü vişne reçeli, harika tadını vişnelerin doğal lezzeti ve hurma suyundan alıyor. Yoğun kıvamı ise Chia tohumlarının suyla buluştuğunda doğal olarak jelatinleşen yüksek fiberli yapısından geliyor. Üstelik Chia tohumlarından gelen yüksek oranda bitkisel Omega 3 yağ asitleri ile çok daha sağlıklı!

BRC A-Plus sertifikalı modern üretim tesislerinde, helal sertifikalı geleneksel yöntemler ile üretilen, yüksek enerji kaynağı, gluten içermeyen, vegan beslenmeye uygun Şekersiz Doğal Vişne Reçeli lezzetine siz de davetlisiniz.

Şekersiz Vişne Reçeli;

* Yüksek oranda bitkisel Omega 3 yağ asitleri içerir.

* Lif açısından zengindir.

* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-ytpm_104
Barkod 8681078704704
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top