Şekersiz Çilek Reçeli 280 G Chia Tohumlu

Stokta
SKU
24-ytpm_099
Karşılaştırma Listesine Ekle
Özel fiyat ₺99,90 Normal fiyat ₺109,90

TSH Doğal

İstanbul, Türkiye

Rating:
100%

Şekersiz Çilek Reçeli 280 g Chıa Tohumlu

ŞEKER İLAVESİZDİR.

Şekersiz Çilek Reçeli’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz! Meksika ve Guetemala’nın bereketli topraklarında yetişen bir adaçayı türünün (Salvia hispanica) tohumları olan Chia şimdi Sakarya, Ermenek ve Bursa’nın belirgin aroması ve yoğun lezzetiyle başdöndüren reçellik çilekleri ile buluşuyor. Şeker yerine hurma suyu ile tatlandırılan bu harika doğal çilek reçeli, kıvamını Chia tohumlarının suyla buluştuğunda jelatin gibi kıvam alan yüksek fiberli yapısından alıyor. Tam kıvamındaki bu lezzet, diğer reçellerden farklı olarak Chia’dan gelen bitki kaynaklı yüksek omega 3 içeriği ile çok daha sağlıklı! Üstelik çilek reçelli tariflerde şeker yerine rahatça kullanabilirsiniz.

BRC A-Plus sertifikalı modern üretim tesislerinde, helal sertifikalı geleneksel yöntemler ile üretilen, yüksek enerji kaynağı, gluten içermeyen, vegan beslenmeye uygun Şekersiz Doğal Çilek Reçeli lezzetine siz de davetlisiniz.

Şekersiz Çilek Reçeli;

* Yüksek oranda bitkisel Omega 3 yağ asitleri içerir.

* Lif açısından zengindir.

* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Barkod8681078704735
MarkaToprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top

Şekersiz Çilek Reçeli 280 G Chia Tohumlu

Özel fiyat ₺99,90 Normal fiyat ₺109,90