Şekersiz Ayva, Erik, Çilek Reçel Seti

Stokta Yok
SKU
24-stpm_085
Özel fiyat ₺279,90 Normal fiyat ₺289,90

TSH Doğal

İstanbul, Türkiye

Rating:
100%

Şekersiz Ayva, Erik, Çilek Reçel Seti Chia Tohumlu


ŞEKER İLAVESİZDİR.

Şekersiz Ayva, Erik, Çilek Reçel Seti’nin “gerçek lezzetine” davetlisiniz! Meksika ve Guetemala’nın bereketli topraklarında yetişen bir adaçayı türünün (Salvia hispanica) tohumları olan Chia tohumlu, doğal Şekersiz Ayva, Erik, Çilek Reçel Seti kahvaltı sofralarınızı sağlıkla tatlandırıyor. Yöresinde doğal olarak yetiştirilen meyvelerin hurma suyu ile tatlandırılıp yüksek fiber içeriği ile doğal olarak kıvamlandırılan bu reçellerde ilave şeker ve katkı maddesi bulunmuyor. Chia tohumlarından gelen yüksek miktarda bitkisel omega 3 yağ asitleri ile çok daha sağlıklı!

BRC A-Plus sertifikalı modern üretim tesislerinde, helal sertifikalı geleneksel yöntemler ile üretilen, yüksek enerji kaynağı, gluten içermeyen, vegan beslenmeye uygun Şekersiz Ayva, Erik, Çilek Reçel Seti lezzetine siz de davetlisiniz.

Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Barkod8681078705046
MarkaToprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top

Şekersiz Ayva, Erik, Çilek Reçel Seti

Özel fiyat ₺279,90 Normal fiyat ₺289,90