Salomon Hypulse Kadın Koşu Ayakkabısı

Bu hafif ve dinamik ayakkabıyla arazilere yumuşak bir geçiş yapın. HYPULSE, canlı ve hızlı tepki veren Energy Blade ve Fuze Surge köpük ikilisi üzerine inşa edilmiştir ve akıcı, verimli bir adım atmanızı sağlar. Bu konforlu arazi koşucusu, sizi daha iyi, daha hızlı benliğinize götürecek bir dizi patikaya hazır temel teknolojiye sahiptir.

ÖZELLİKLER

Dinamik Sürüş

Energy Blade ve Fuze Surge köpüğünün ters kamber geometrisi ile birleşimi, sizi ileriye taşımak için verimli enerji dönüşü ve yumuşak, güçlü bir adım sağlar.

Patika Koşusu Temelleri

Salomon patika teknolojisinin bir kontrol listesi, üst kısma yerleştirilmiş Quicklace ve Sensifit ile destek ve dayanak sağlar ve Contagrip kauçuk dış taban sayesinde kavrayıcı taban yüzü sağlar.

Uzun Ömürlü Rahatlık

Orta tabandaki yumuşak ve davetkar Fuze Surge köpüğümüz üzerine inşa edilmiş hafif üst yapı, yastıklamalı, dayanıklı rahatlık sunar.

MATERYAL

İç Taban Tekstil
Zar Tekstil
Dış Taban Kauçuk
Dış Materyal Tekstil / Sentetik
Drop 8.5 mm
Topuk Yüksekliği 31,5 mm
Ayak Ön Bölüm Yüksekliği 23 mm
Ağırlık 234 g
Su Geçirmezlik Yok
Bağcık Sistemi Quicklace™

TEKNOLOJİLER

Fuze Surge

En yumuşak EVA bileşiğimizden oluşan ve daha az yapay polimer kullanılarak tasarlanan Fuze Surge, dünyaya daha duyarlı, pürüzsüz ancak dinamik bir adım atıyor.

Energy Blade Trail running

Energy Blade, orta tabana yerleştirilmiş hafif bir TPU plakadır. Orta taban köpüğü ve taban geometrisinin birleşik çabaları, ileri itmeyi etkinleştirir ve arazilerde denge sağlar.

All Terrain Contagrip®

All Terrain Contagrip® ürünümüz çok çeşitli yüzeyler için üretilmiştir. Islak, kuru, sert veya gevşek yüzeylerde dayanıklılık ve güven sağlar.

SensiFit™

SensiFit™ ayağı orta tabandan bağcık sistemine kadar sararak ayağın her yerinde güvenli, rahat ve neredeyse kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar.

Reverse Camber

Salomon'un kayak mirasından ilham alan bu kavisli orta taban geometrisi, yerde süzülüyormuş gibi hissetmene yardımcı olur.

3D Mesh

3D açık Mesh maksimum nefes alabilirlik sağlar.

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 12-salomon0271-conf
Marka Salomon
Yeni Mesaj
KUTUPAYISI
Sending ...
Back to Top