Salomon Alphacross 4 Kadın Koşu Ayakkabısı

Salomon Alphacross 4 Patika Koşu Ayakkabısı, hafiflik, rahatlık, iyi tutuş, tepkisellik ve denge sunduğu için dağın basit ve karmaşık arazileriyle yüzleşmeye başlayan koşucular için tasarlanmıştır . Contagrip TD dış taban, ıslak veya çamurlu alanlarda daha güvenli bir şekilde kavramak için yüksek tutuş sağlayan, karşıt yapılmış derin ve agresif çivilerle birlikte gelir. Energy Cell orta taban, her adımda dengeyi, iyi enerji geri dönüşünü ve yastıklamayı garanti eder.

Bu arazi koşu ayakkabısı, fileli bir sayaya ve aşınmaya karşı dayanıklı naylon dayanıklı kumaşa sahiptir ve bu da ayağın ferah kalmasını sağlamak için nefes alabilirliği destekler. Koruyucu burunlu, yolda kayalara çarptığınızda acı çekmenize gerek kalmayacak ve çıkarılabilir Ortholite iç taban daha fazla yumuşaklık, rahatlık, yastıklama ve nem kontrolü sağlar. Parkın etrafındaki patikalar ve turlar için mükemmel bir ortak olan alphacross 4 size ihtiyacınız olan tüm tutuşu ve korumayı sağlar.

ÖZELLİKLER

Güçlü Kavrama

Süper kavrayıcı Contagrip® kauçuğu ve daha iyi çamur atma ve yapışma için özel olarak tasarlanmış bir pabuç geometrisi sayesinde optimize edilmiş zemin bağlantısı.

Koruma

Sizi dış etkilerden tamamen korumak için bir Gore-Tex membrana sahiptir.

Konfor

Bu ayakkabı, orta tabanda yumuşak astar, cömert rahat uyum ve yumuşak Fuze Surge köpüğü birleştirir.

MATERYAL

İç Taban Tekstil
Zar Tekstil
Dış Taban Kauçuk
Dış Materyal Tesktil
Drop 6,5 mm
Topuk Yüksekliği 33,5 mm
Ayak Ön Bölüm Yüksekliği 22,5 mm
Ağırlık 304 g
Bağcık Sistemi Quicklace®

TEKNOLOJİLER

Mud Contagrip®

Gevşek, yumuşak, sağlam ve pürüzlü yüzeylerde maksimum kavrama için tasarlanan Mud Contagrip®, yapışmaya odaklanan bir bileşikten yapılmış derin, keskin tırnaklar kullanır.

Fuze Surge

En yumuşak EVA bileşiğimizden oluşan ve daha az yapay polimer kullanılarak tasarlanan Fuze Surge, dünyaya daha duyarlı, pürüzsüz ancak dinamik bir adım atıyor.

OrthoLite® diecut sockliner

Ayakkabının iç şeklini alan bu OrthoLite® iç taban üstün yastıklama, nefes alabilirlik ve dayanıklılık sağlayarak ayakkabının konforunu ve performansını yükseltir.

Water Repellent

Ekstra koruma sağlamak için özel bir işlem uygulanarak hafif yağmur ve sağanak sırasında kumaşın suyu emmemesi sağlanır.

Ripstop fabric

Yırtılmaya, yırtılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı takviyeli, genellikle naylondan yapılmış dokuma kumaşlar..

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 12-salomon0255-conf
Marka Salomon
Yeni Mesaj
KUTUPAYISI
Sending ...
Back to Top