Marmot Highlander Kapüşonlu Kaz Tüyü Kadın Mont

Havalar soğuyor mu? Highlander Mont ile macera peşine düşme zamanı. Bu karizmatik, yalıtımlı cekete ekstra sıcaklık ve çok yönlülük katması için klasik şişme montumuza bir kapüşon ekledik. 700 dolum güçlü kaz tüyü, dağda veya şehirde, bolca ısı toplar ve hareket halindeyken kolayca taşıyabilmeniz için küçük bir yere sığar.

700 dolum güçlü kaz tüyü, işlenmemiş tüyden 10 kat daha uzun süre kuru kalan ekstra suya dayanıklı, hızlı kuruyan koruma ile yumuşak, yüksek sıcaklık ve hafif kompaktlık için Tüy Koruyucu ile özel olarak işlenmiştir.

Fermuarlı el cepleri, günlük, hareket halindeyken ihtiyaç duyacağınız şeyler için güvenli, kullanışlı saklama alanı sunar: telefon, anahtarlar, cüzdan, kredi kartı vb.. Elastik biyeli kapüşon başınızı tamamen sarar, yüzünüzü ve boynunuzu rüzgarlı, ıslak ve soğuk koşullardan korur.

Ayarlanabilir kordonlu etek ucu, düşük profilli, kolay ayarlanan rahatlık ve ihtiyaç duyduğunuzda soğuğu dışarıda tutan çok yönlülük için cep içlerinden çıkar. Elastik manşetler, kollarınıza çok yönlü ayarlanabilirlik ve rahatlık, ceketinize ise klasik, gündelik bir görünüm katar.

Ürün Özellikleri

  • Ürün Bakımı: Makinede Soğukta Yıkayın, Sıvı Deterjan Kullanın, Toz Deterjan Kullanmayın, Hassas Programda ve Düşük Devirli Kurutma, Ütülemeyin, Ağartıcı Kullanmayın, Kuru Temizleme Yapmayın, Yumuşatıcı Kullanmayın.
  • Sırt Uzunluğu: 65cm
  • Yalıtım Tipi: Down
  • Ana Kumaş: 100% Geri dönüştürülmüş Polyester, Ripstop, 47g/sqm
  • Ürün Ağırlığı: 380gr
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 12-marmot0275-conf
Marka Marmot
Yeni Mesaj
KUTUPAYISI
Sending ...
Back to Top