LOGIC AIR CLEAN YATAK

Stokta
Sadece %1 kaldı
SKU
LOGIC AIR CLEAN YATAK
Karşılaştırma Listesine Ekle
En düşük ₺10.379,04

BİLİMDEN İLHAM ALAN MÜKEMMEL UYKU:
LOGIC AIR CLEAN YATAK

 -  Tencel ve Purotex

Tencel kumaş teknolojisi, nemi daha fazla emerek konforlu bir gece uykusunun yanında serinlik ve kuruluk hissi verir. Purotex teknolojisi de yapısındaki probiyotikler sayesinde zararlı organizmaları engeller ve yatağı korur. Aynı Zamanda antialerjiktir.

 Doğal Yün Katman

Oeko-Tex sertifikasına sahip doğal yün katman mikrop barındırmaz. Kışın sıcak, yazın serin tutarak bu sayede vücut kliması görevi görür. Dolgu malzemesi, sentetikten uzak yapısıyla en sağlıklı uykuları sunar.

 -  Hyper Foam

Hyper foam siz uyurken vücudunuzu desteklerek, ekstra konfor ve yumuşaklık sağlar.

 

 -  Nano Spring Yay Teknolojisi

Dünyanın en yeni yay teknolojisi Nano Spring, kusursuz dizilimi ve yayılımı sayesinde vücudun her bölgesine gerekli desteği verir, diğer malzemelerle çok iyi uyum sağlar. Normal yataklarda yatak en fazla %80 oranında yaylanırken Nano Spring ile bu rakam %100’e çıkar. Nano Spring’de 3 kat daha fazla yay vardır. Ayrıca bu teknoloji ağırlığınızı baştan uca her noktaya eşit olarak yayar. Bu şekilde çiftler yatakta birbirlerinin hareketlerinden etkilenmez.

 Open Air Road Sünger

Open air road süngerde 4 adet hava kanalı bulunur. Bu kanalların içine açılı delikli borular yerleştirilir. Daha sonra Air Cleaner makinesi yardımıyla bu borulardan içeri ozon gazı verilir. Bu gaz tüm hava kanallarından geçerek yatağın her noktasına kolayca ulaşır ve her zaman temiz kalmasını sağlar.

 

 Doğal Pamuk

Doğal pamuk katman yatağa ekstra konfor ve rahatlık sunar, vücut kıvrımlarını iyice kavrar, bakteri ve alerjik etkenlerden uzak tutar.

Daha Fazla Bilgi
Marka Sloth Bedding
Barkod 8683717008 34 1
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
slothbedding
Sending ...
Back to Top

LOGIC AIR CLEAN YATAK

En düşük ₺10.379,04